گروه: اخبار استان خبر: 115319 / تاریخ انتشار : 1397/11/14 ساعت : 17:43
چله عزت:

افتتاح طرح پرواربندی 300راسی بره در بخش مرکزی لنده/فرماندار لنده: تبدیل شدن لنده به قطب دامپروری در آینده+تصاویر

در سومین روز از دهه فجر امروز طرح پروار بندی 300راسی بره را در بخش مرکزی شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز در سومین روز از دهه فجر طرح پرواربندی 300راسی بره در روستای آتشگاه از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده با حضور فرماندار، مدیرکل جهادکشاورزی استان، رئیس اداره بنیاد مسکن، منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی لنده و مجری طرح افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

این پروژه از طرح های کلنگ زنی هفته دولت بود که در کمتر از چهارماه امروز افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

طرح پرواربندی 300راسی بره برادران حسینی برومند با استفاده از تسهیلات جهادکشاوری به مبلغ پنج ملیارد ریال با اشتغالزایی 6نفر امروز افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

حکمت اله همتی نژاد با تبریک دهه مبارک فجر با اشاره به خدمات چهل ساله انقلاب گفت: امروز جهاد کشاورزی یکی از مهمترین نهادها در راستای توجه به محرومیت زدایی  به روستاها به خصوص طرح های توسعه ای و اشتغالزایی در سطح روستایی است که با واگذاری تسهیلات روستایی شاهد مهاجرت معکوس به روستاها هستیم.

 

وی افزود: امروز جهادکشاورزی به عنوان بهترین پشتیبان روستائیان و کشاورزان است که خدمات ارائه شده به هیچ وجه ممکن قابل قیاس با دوران ستم شاهی نیست چرا که امروز با پهنه بندی روستاها هر روستا یک کارشناس کشاورزی دارد.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان لنده تصریح کرد: این طرح از جمله طرح های است که مصوب جهادکشاورزی است که توسط بانک کشاورزی پرداخت شده است و پنج میلیارد ریال اعتبار این  بود که متقاضی طرح تنها برای دریافت مبلغ دو میلیارد ریال اقدام کرده است.

 

وی تاکیدکرد: امیدواریم با افتتاح و بهره برداری از طرح های کشاورزی، دامداری و دامپروری بتوانیم در توسعه شهرستان به خصوص اشتغالزایی جوانان این شهرستان مثرثمر است.

 

                                                         

دارا کریمی نژاد در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر گفت: جهادکشاورزی پیشران توسعه فراگیر این شهرستان در حوزه دامداری و دامپروری است که امیدواریم با استفاده از ظرفیت های موجود در جهت اشتغالزایی و اجرای طرح های زیربنایی و زیرساختی کشاورزی و دامپروری در سطح شهرستان همتی جهادی داشته باشند.

 

 

فرماندار شهرستان لنده افزود: عملکرد خوب جهاد کشاورزی در روستاهای به خصوص با اجرای طرح های دامداری و دامپروری می تواند علاوه بر افزایش سطح تولیدات دامی باعث اشتغالزایی جوان جویای کار در این شهرستان نیز شود.

 

وی تاکید کرد: با اجرای طرح های دامداری و دامپروری از طرف جهادکشاورزی و بنیاد علوی در سطح شهرستان لنده در آینده شاهد تبدیل شدن این شهرستان به قطب دامداری و دامپروری خواهیم شد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.