گروه: اخبار استان خبر: 115282 / تاریخ انتشار : 1397/11/13 ساعت : 18:40
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی:

ضرورت ورود هلدینگ های بنیاد مستضعفان کشور به معدن فسفات قیام/خروج از بن بست لنده نیازمند تفکر وحرکت جهادی مسئولان است

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت:باتوجه به هلدینگ های بزرگ بنیاد مستضعفان به طرح های معدنی نیاز است این هلدینگ ها به بحث معدن فسفات قیام ورود جدی پیدا کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، عدل هاشمی پور در جلسه شورای اداری شهرستان لنده با اشاره به خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته گفت:امروز شاهد تلاش های گسترده همه خادمان نظام برای رفع چالش ها و مشکلات مردم در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم.

 

 

وی افزود:کارهای خوبی در سطح شهرستان لنده بنیاد مستضعفان شروع کرد که سطح انتظار مردم را بیشتر کرده است که در بحث معادن می تواند با بسیج هلدینگ های خود مسیر توسعه را تسهیل کند.

 

 

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:امروز مردم شهرستان لنده منتظر کلنگ زنی بیمارستان ۳۲تختخوابی لنده و مدرسه شش کلاسه هجرت دم تنگ موگرمون و پل موگرمون که تا کنون باعث مرگ چندین نفر از شهروندان شده است صورت گیرد.

 

 

 

وی تاکیدکرد:در خصوص طرح های توسعه ای انتظار داریم به معدن فسفات لنده که خلوص آن بدون شک از معدن فسفات چرام بیشتر است ورود پیدا کنیم و از هلدینگ های بنیاد مستضعفان در خصوص سرمایه گذاری و بهره بری آن اقدام نمایند.

 

 

هاشمی پور اظهارکرد:باتوجه به اینکه مسیر توسعه شهرستان لنده با ورود بنیاد به این شهرستان تلاش های مسئولان نیز دوچندان شود تا در کمتر از سه سال شاهد پیشرفت لنده و قرار گرفتن در مسیر توسعه قرار گیرد.

 

وی در ادامه گفت: امروز برای رهایی و خروج از بن بست لنده نیازمند تفکر وحرکت جهادی مسئولان در جهت رفع مشکلات پیش روی توسعه شهرستان لنده هستیم.

 انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.