گروه: اخبار استان خبر: 115264 / تاریخ انتشار : 1397/11/13 ساعت : 14:10
مهمنرین خبرهای صبح زاگرس در هفته های گذشته؛

کارخانه قند و ماجراهای بدهکار بزرگ بانکی استان/صبح زاگرس پیشتاز در محرومیت زدایی/دانش آموزان دیشموکی بر دوش معلم/خاطره ای از امام خمینی (ره) در خصوص مبارزات عشایر بویراحمد/اصلاح طلبان و اصولگرایان استان در یک قاب

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

شهادت یک پلیس کهگیلویه وبویراحمدی در حمله مسلحانه در ماهشهر+جزئیات

تیراندازی افراد ناشناس به خودرو نیروی انتظامی در بندر امام خمینی موجب شهادت 2 نفر از ماموران کادر و وظیفه کلانتری 13 این شهرستان شد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

***************************************

در حاشیه نمایشگاه مطبوعات یاسوج مطرح شد:

واکنش ستار هدایتخواه به سوالی درباره علی مطهری و ماجرای استعفای او/افتخار می کنم در لیستی نبودم که مورد حمایت BBC بود/چرا اکنون علی مطهری به دنبال سوال از رئیس جمهور نیست +فیلم

هدایتخواه: اکنون که اقای مطهری می گوید به دنبال درد مردم است با توجه به مشکلاتی که برای کشور ایجاد شده است و سیاست های غلط و تورم 150 درصدی که ایجاد شده است، چرا اکنون اقای مطهری نمی خواهد استعفا دهد؟ چرا اکنون به دنبال سوال از رئیس جمهور نیست؟

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

**************************************

 

در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس مطرح شد:

کارخانه قند و ماجراهای بدهکار بزرگ بانکی استان/مطالبات کارگران کارخانه قند پس از بازنشستگی هم پرداخت نشده است+فیلم

بعد از تعطیلی کارخانه قند یاسوج به دلیل اتهامات مالک کارخانه، افرادی که در این کارخانه مشغول به کار بودند به دنبال دریافت مطالبات خود هستند، دونفر از بازنشستگان این کارخانه از مطالبات خود می گویند.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

*********************************************

در گفتگو با مدیرکل کمیته امداد استان مطرح شد:

تشریح اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در آستانه چله عزت/مبشری: صبح زاگرس پیشتاز رسانه های استان در محرومیت زدایی است+تصاویر و فیلم

مبشری:صبح زاگرس در این مدتی که شروع به فعالیت کرده اقدامات خوبی انجام داده و در حال انجام است به ویژه در بحث توجه به محرومیت استان، محرومیت زدایی ، مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه فعالیت های خوبی را انجام داده است و در این عرصه پیشتاز است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

****************************************

 

معاون اقتصادی استاندار در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس:

بی انصافی است که بخواهیم دوره پهلوی را با بعد از انقلاب قیاس کنیم/قبل از انقلاب ما صنایع تبدیلی در استان نداشتیم/همه امکانات در رژیم پهلوی در اختیار خوانین و کدخدایان بود+فیلم

گوهرگانی:اگر چه خیلی ها کاستی ها را خیلی بزرگ جلوه می دهند وفکر می کنند وضعیت نسبت به گذشته بدتر شده است اما ای کاش همه این ها مستند می شدندو از طریق دستگاه های متولی فیلم می ساختند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

*********************************************

 

داستان قابل تامل دانش آموزان یکی از مدارس منطقه دیشموک/معلمی که دانش آموزانش را بر دوش می گیرد+تصاویر و فیلم

دانش آموزان یکی از مناطق محروم بخش دیشموک برای رفتن به مدرسه باید از رودخانه خروشان گندمکار عبور کنند.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

**************************************

اختصاصی صبح زاگرس:

روایت عشق و دلدادگی از زبان همسر شهید الله نظر صفری/شهیدی که خیلی زود به آرزویش رسید+ فیلم

 

همسر شهید الله نظر صفری به وصیت های همسر شهیدش اشاره کرد و گفت: به بانوان و خواهران سفارش میکنم همانند حضرت زینب (س) و حضرت زهرا (س) عمل کنید و مدافع خون شهدا باشید.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

*****************************************

 

در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس مطرح شد:

توضیحات رئیس سازمان برنامه و بودجه استان درباره تخصیص اعتبارات به شهرستان ها/در بودجه بندی شهرستان ها نمی توانیم یک کلمه پائین و بالا کنیم/اسناد خزانه فرصتی برای سرمایه گذاری در استان است+فیلم

نوروزی: خوشبختانه ما مجری قانون هستیم و یک کلمه نمی توانیم از آن پائین یا بالاتر برویم توزیع اعتبار استان با حضور استاندار وهمه مدیران استانی است و نمایندگان استان حضور دارند و بالاتر از همه، دستگاه های نظارتی و دیوان محاسبات و سازمان بازرسی حضور دارند در این شرایط امکان اینکه بخواهیم به غیر از قانون عمل کنیم وجود ندارد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

************************************

 

نقش پررنگ عشایر کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با رژیم پهلوی؛

شکست مفتضحانه دو شاه پهلوی در جنگ های تنگ تامرادی و گجستان/وقتی رژیم پهلوی مدارس عشایری را هم بمباران کرد/خاطره ای از حضرت امام در خصوص مبارزات عشایر بویراحمد+تصاویر

عشایر کهگیلویه و بویراحمد هیچگاه با حکومت های جور و زور سر سازش نداشتند و در قرن حاضر نیز پس از به حکومت رسیدن رضا شاه، هیچگاه سر دوستی با این دولت دست نشانده انگلیس پیدا نکرد و این منجر به جنگهای زیادی بین عشایر بویراحمد و رضا شاه و همچنین محمدرضا شاه شد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

****************************************

نماینده کهگیلویه در بازدید از غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس:

سرمایه گذاری 90 میلیون یورویی با برجام از بین رفت/مسئولان خودشان را به مردم برسانند/صبح زاگرس همیشه اخلاق و صداقت را رعایت کرده است

هاشمی پور: برای کارخانه سیمان سپوی دهدشت بین هفتاد تا نود میلیون یورو توسط دو سرمایه گذار خارجی در نظر گرفته شده بود که با برجام و مشکلات اقتصادی برخورد کرد که اکنون اثرات را می بینیم اما کارهای دیگری در حال انجام است.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

***************************************

استفاده از شیوه های نوآورانه در آموزش ابتدایی:

انتقال مطالب درسی به شیوه های خلاقانه به دانش آموزان توسط معلم لنده ای/معلمی که روزی کشاورزی، دامدار، پزشک و پلیس می شود+تصاویر و فیلم

امروزه استفاده از شیوه های خلاقانه و نوآورانه در بحث برگزاری کلاس های آموزشی به خصوص در مدارس آن هم در مقطع ابتدایی چنان مطالب را در ذهن فعال و کنجکاو دانش آموزان حک می کند که تا سالها می توان از ذهن خلاق دانش آموزان در شکوفایی علمی قدم برداشت.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

******************************************

 

در نشست مشترک رئیس کل دادگستری و فرمانده سپاه فتح مطرح شد:

مزارعی: تُند باد حوادث نتوانست گزندی به انقلاب اسلامی برساند/خرمدل:بخشی از پرونده های وارده به محاکم قضایی ناشی از بیکاری است

حجت الاسلام مزارعی: تُند باد حوادث نتوانست گزندی به انقلاب اسلامی ایران برساند آنهایی که همراه امام بودند ایستادند، انقلاب سال چهلم خود را گذراند و ما میراث دار ثمره خون جوانهایی هستیم که امروز در چهل سالگی انقلاب بایستی نقش سال 57 را در خدمت به جامعه ایثارگری که یادگاران دوران دفاع مقدس و سرمایه های نظام هستند انجام می دهیم.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

**************************************

 

اظهارات نسنجیده یک مدیرکل در نشست خبری مدیر یک سازمان دیگر+جزئیات

این که استدلال بیاوریم چون جمعیت زیاد شده است پس آمار و ارقام هم زیاد می شود، این طور نیست، اگر بخواهیم کمی متفاوت به این اظهارات نگاه کنیم، می توان آن را در زمره ایجاد بدبینی نسبت به نظام قلمداد کرد چرا که نادیده گرفتن این پیشرفت ها باعث تزریق ناامیدی در جامعه می شود.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

***************************************

هم اکنون در حال برگزاری است:

همایش بزرگ " همدلی در سایه سار چله عزت " گامی بلند در راستای پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد/وقتی مسئولان استانی از اصلاح طلب و اصولگرا همدل و همزبان می شوند+تصاویر

همایش بزرگ " همدلی در سایه سار چله عزت " به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی و به منظور اتحاد و همدلی بیشتر مسئولان سابق و فعلی استان برای پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد از دقایقی پیش در یاسوج آغاز شد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

******************************************

در همایش همدلی در سایه سار چله عزت مطرح شد:(بخش اول)

خرمدل:یک قرار گاه پیشرفت و آبادانی در استان تشکیل شود/ملک حسینی:تعصب و تکبر مانع پیشرفت استان است/احمدی:ظرفیت های استان چندین برابر دستاورد هاست/زارعی:هرجا طایفه و باند بر ما سیطره پیدا کرد از پیشرفت و توسعه دور می شویم/تاجگردون:سپاه هم به میدان اقتصاد بیاید+فیلم

مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد با هر گرایش سیاسی و تفکری در همایش همدلی در سایه سار چله عزت دور هم جمع شدند تا در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی راه های پیشرفت استان و رفع محرومیت ها را بررسی و چاره جویی کنند.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

*********************************

 

توسط مرکز متنای کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت؛

رونمایی از مستند" یک قرن مقاومت " و برگزاری نمایشگاه " چهل سال افتخار و عزت "در یاسوج/روایتی از رشادت های دلیرمردان استان از تنگ گجستان تا مقابله با پژاک+تصاویر و فیلم

مستند " یک قرن مقاومت " که به تبیین نقش مردم کهگیلویه و بویراحمد در مبارزه با حکومت پهلوی و همچنین رشادت های مردم این استان در سال های دفاع مقدس و بعد از آن در مبارزه با گروه های تروریستی پژاک و داعش پرداخته است، رونمایی شد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

****************************************

جناب آقای وکیلی دختر آمال و آرزوهای شما آمریکاست

این روزها امثال حضرتعالی و دوستانتان در دولت با طرح مباحث حاشیه ای مثل موضوعات حجاب و فیلترینگ و دختر عمو و....در حقیقت به دنبال فرار از پاسخگویی در خصوص وضعیت موجود هستید.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

****************************************

 

گزارش تصویری؛

تصاویری خاص از حضور اصلاح طلبان و اصولگرایان در همایش بزرگ " همدلی در سایه سار چله عزت "

این همایش بزرگ به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی و به منظور اتحاد و همدلی بیشتر مسئولان سابق و فعلی استان برای پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد و رفع مشکلات استان در سپاه فتح استان برگزار شد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

*************************************

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.