گروه: اخبار استان خبر: 115214 / تاریخ انتشار : 1397/11/11 ساعت : 21:11
مهمترین مطالبه شهروندان از مسئولان:

آرد بی کیفیت داد مردم و خبازان لنده ای را درآورد/ورود مسوولان شهرستان به موضوع آردهای بی کیفیت در لنده

چندی روز است که آرد توزیعی در سطح شهرستان لنده چنان بی کیفت است که هم داد مشتریان و هم داد خبازان این شهرستان را درآورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، نان یکی از مهمترین و استراتژیک ترین غذاهای مردم است که روز به روز همه مسئولان به خصوص شرکت های تولید کننده و توزیع کننده می بایست در جهت ارتقا سطح کمی و کیفی آن در جامعه تلاش کنند.

 

 

 

متاسفانه چندین روز است که آرد توزیعی شرکت مارون در سطح شهرستان لنده چنان بی کیفیت بوده است که علاوه بر داد مشتریان داد خبازان را نیز درآورده است به طوری که برابر گزارشات مردمی این آرد در زمان تخمیر بوی بسیار بدی داشته و بد نیز پخت می شود که باتوجه به اظهارات مردم اتاق اصناف شهرستان لنده در راستای رسالت ذاتی خود فوراً اقدام به نمونه برداری از تمام واحد های خبازی کرده است.

 

 

عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به بحث کیفیت آرد و نان در سطح شهرستان لنده گفت: موضوع آرد یکی از مهمترین مباحثی است که باید همواره مورد توجه دستگاه های نظارتی خصوصاً حوزه بهداشت و درمان قرار گیرد چرا که موجب بی کیفیتی نان و اعتراض شدید مردم خواهدشد.

 

وی افزود: در پی گزارشات مردمی و برخی نهادها با بازدید میدانی که به همراه بخشدار موگرمون و مسئول حراست فرمانداری از خبازی های سطح شهرصورت گرفت شاهد اعتراضات گسترده خبازان در خصوص بی کیفیتی آرد بودیم که بلافاصله از اداره صمت شهرستان کهگیلویه، دهدشت و لنده خواستیم که با قید فوریت به این موضوع رسیدگی و در صورت محرز شدن تخلف شرکت تولید کننده با آن برخورد قاطع صورت گیرد.   

 

 

خسرو ارشاد رئیس اتاق اصناف لنده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با تائید بی کیفیتی آرد توزیعی شرکت مارون در شهرستان لنده گفت: برابر گزارشات خبازان و در راستای صیانت حقوق شهروندان و صنوف خباز نمونه برداری از آرد در سطح شهرستان لنده صورت گرفت و به اداره صمت شهرستان کهگیلویه ارسال شده است.

 

وی افزود: باتوجه به آشکار شدن تخلف این شرکت و ارائه آراد بی کیفیت به خبازان نسبت به تخلف این شرکت در اداره صمت شهرستان کهگیلویه پرونده تخلفی تشکیل شده است.

 

 

سید یاسین علویان رئیس اداره صمت شهرستان های کهگیلویه، لنده و چرام در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده گفت: با توجه به حساسی موضوع آرد و بحث قوت غالب مردم بودن این اداره مسئله توزیع آرد بی کیفیت را در راس همه کارهای این اداره گذاشته است.

 

وی افزود: در بی کیفیتی آرد شرکت مارون هیچ شکی نداریم و نمونه های گرفته شده نیز تائید کننده این موضوع است که پرونده تخلفاتی برای شرکت تولید کننده تشکل و روند اجرایی آن در حال سپری شدن است.

 

رئیس اداره صمت شهرستان های کهگیلویه، لنده و چرام گفت: پس از تشکیل پرونده تخلفاتی این شرکت، حسب موارد تخلفاتی به تعزیرات حکومتی جهت صدور حکم معرفی خواهدشد.

 

انتهای پیام/     

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.