گروه: اخبار استان خبر: 115191 / تاریخ انتشار : 1397/11/11 ساعت : 12:18
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت تاریخی رنج می برد/استان به مرحله بلوغ رسیده و باید به سمت رشد شتابنده برود+تصاویر

احمدی: از بعد از انقلاب اسلامی در حوزه زیرساخت ها خدمات خوبی ارائه شده است اما چون که استان از محرومیت تاریخی رنج می برد باید تلاش بیشتری برای رفع محرومیت ها انجام شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری همایش بزرگ همدلی د سایه سار چله عزت و در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: کهگیلویه و بویراحمد استانی است که ظرفیت های زیادی دارد  اما در رژیم پهلوی  یکی از مناطقی بوده  که در سطح وسیع مورد بی مهری قرار گرفته است که  با پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات وسیعی صورت گرفته  است البته  چون عمق محرومیت منطقه بالا بوده است آنچه که  صورت گرفته در مقابل  حجم محرومیت ها هنوز هم جای کار بسیاری دارد.

 

علی محمد احمدی افزود: برنامه ریزی های خوبی در زیر ساخت ها شده است، استان به مرحله بلوغ رسیده، اما این بلوغ  باید به سمت یک رشد شتابنده برود زیر ساخت ها آن هم در حوزه های  مختلف کشاورزی، صنعت، عمران شهری و در موضوعات دیگر شروع شده باید همه ما دست به دست هم بدهیم و این اهتمام را داشته باشیم که در بحث پایداری معیشت، بحث اشتغال و کیفیت بخشی به زندگی مردم تلاش بیشتری کنیم.

 

وی تصریح کرد: در هفته دولت و در دهه فجر ما طرح های زیادی برای افتتاح و کلنگ زنی داریم، در دهه فجر امسال  بالغ بر حدود هزار میلیارد تومان طرح در استان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که هم طرح های اقتصادی، هم پروژه های خدماتی، صنعتی، بهداشتی و درمانی است که آرام  آرام باید در مدار خدمت دهی برسند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اولویت ما در استان این است که پروژه های نیمه تمام را تمام کنیم و  پروژه هایی که سال ها بر زمین مانده اند تکمیل شوند و اکنون اولویت اصلی ما  که در توسعه استان نیز موثر است  محور پاتاوه به  دهدشت است که تا نیمه دوم سال 98 به بهره برداری می رسد.

 

احمدی عنوان کرد: مراکز بهداشتی درمانی استان از نظر تخت-بیمار  تکمیل شده است و اکنون  باید در تامین پزشک تلاش کنیم، در بخش کشاورزی سرمایه گذاری خوبی شده است باید صنایع تبدیلی را در استان تقویت کنیم، خدماتی که نظام ارائه داده است بی بدیل بوده، در بحث راه ها، گاز رسانی، زیرساخت ها خدمات خوبی داده شده  اما چون که استان از محرومیت  تاریخی رنج می برد باید تلاش بیشتری  انجام شود.

 

وی گفت: در چارچوب اقتصاد مقاومتی همه مدیران  پای کار بیایند و خدمت رسانی را افزایش دهند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برگزاری همایش  "همدلی در سایه سار چله عزت" گفت: این همایش اقدام خوبی بود و از فرماندهی سپاه فتح تشکر می کنم  از هر قدمی که در استان بستری برای همدلی و خدمت رسانی به مردم باشد استقبال می کنیم و در آستانه جشن های پیروزی انقلاب اسلامی این اقدام بسیار ارزشمند بود که به سهم خودم تشکر می کنم و امیدورایم بستری برای تقویت همدلی در استان باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.