گروه: اخبار استان خبر: 115166 / تاریخ انتشار : 1397/11/10 ساعت : 13:59
با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان صورت گرفت؛

رمز پرتاب های بلند بیرانوند از زبان آیت الله ملک حسینی/استان [بردلی دون] قهرمانان پرتابگر پرورش می دهد/استفاده از مربیان برجسته کشوری نسخه شفا بخش ورزش استان+تصاویر

صبح امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، دیدار اعضای هیئت ورزش های رزمی و مدال آوران رزمی کار استان با آیت الله ملک حسینی صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز جمعی از ورزشکاران هیئت رزمی استان به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان با آیت االه ملک حسینی دیدار و گفتگو کردند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن خداقوت گویی و خوشامد به روزشکاران رزمی استان، دهه فاطمیه و فرارسیدن دهه پر فروغ فجر را تسلیت و تبریک گفت.

 

 

وی افزود: در مراسمات و جشنواره ها حرکات رزمی کاران استان را می بینم و به خود می بالم، به جوانان ورزشکار می گویم مبادا کمبود امکانات و منابع شما را از اهداف خود باز دارد.

 

 

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه پیشرفت ورزشی در کهگیلویه وبویراحمد در قبل و بعد از انقلاب به هیچ عناون قابل مقایسه نیست، گفت: چقدر تختی ها در این استان بودند وکسی قدر آنها را نی دانست و ناشناخته از دنیا رفتند ولی به برکت نظام مقدس جمهورزی اسلامی و بعد از انقلاب اتفاقات بسیار خوبی افتاده است.

 

 

 

ایشان با اشاره به ظرفیت های بالای ورزشی در استان گفت: از مدیرا سابق ورزش در استان و مدیر کنونی به خاطر بستر سازی تقدیر می کنم.

 

 

 

نکته اول در پیشرف ها این است که استان نباید مبتلا شود به آنچه کشور مبتلا است، بخصوص  در بی وفایی به عده و عمل به وعده ها، خدا کند در استان با وعده های محقق نشده روبرو نشویم، اگر قولی به ورزشکاری داده شد به آن عمل شود، تعهد و عمل به وعدباعث امید در نسل جوان می شود.

 

 

وی افزود: هرمنطقه ای در کشور استعداد خاص خود را در ورزش دارد ، مثلا استان مازندران حرف اول در کشتی را می زند، البته مربیان خوب نیز در این امر موثر است، استان ما نیز استعداد خاص خود را دارد، همانگونه که بیرانوند نیز در پرتاب دست خود مشهور است و دلیل آن قرار گرفتن در منطقه (بردلی دون) و سنگ خیز و کوهستانی استو هیمن امر در استان ما صدق می کند و ما دارای قهرمان های پرتاب گر آقا و بانو هستیم.

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان گفت: ظرفیت های بومی در مناطق مختلف متفاوت است همانگونه که در سردسیر و گرمسیر نیز میزان کشت گندم متفاوت است و ظرفیت های مختلف وجود دارد ولی تا مربی خوب و درجه یک وجود نداشته باشد این استعدادها شناسایی نخواهد شد.

 

 

 

آیت االه ملک حسینی بهره گیری از مربیان قدر کشور در عرصه های مختلف ورزشی را نسخه شفا بخش ورزش استان دانست و افزود: استفاده از تجربیات مربیان برجسته کشور در شناسایی استعدادها و شکوفایی آنان امری مهم در پیشرفت ورزش استان است.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: