گروه: اخبار استان خبر: 115136 / تاریخ انتشار : 1397/11/9 ساعت : 18:01
عدل هاشمی پور در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

انتقاد تند عدل هاشمی پور از نمایندگان ادوار گذشته کهگیلویه/همه سوار بر یک کشتی هستیم و دلیلی ندارد بنده و امثال بنده آن را سوراخ کنیم/گردنم را برای دفاع از انقلاب و نظام می‌دهم

نماینده شهرستان های چهرگانه در مجلس به تشریح عملکرد خود، گازرسانی به دیشموک و چاروسا را از مهمترین اقدامات تحقق یافته عنوان کرد و گفت: در سایر حوزه‌ها هم کارهای بزرگی در حال انجام است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عدل هاشمی‌پور در جمع خبرنگاران عنوان کرد: فارغ از همه مسایل قومی قبیله‌ای و باندی کار می‌کنم چون می‌دانم درد جامعه و حوزه انتخابیه چیست 

وی در ادامه بیان کرد: زیر چتر ولایت فقیه  به عنوان سرباز رهبری و یک بسیجی از نظام اسلامی شب و روزم را برای خدمت به مردم گذاشتم،نوکری می‌کنم و در این راه کوتاه نمی‌آیم.

رئیس کمیسیون انرژی در مجلس اظهار داشت: گردنم را برای دفاع از انقلاب و نظام می‌دهم اگر قرار باشد کوچکترین خدشه ای به نظام وارد شود بنده یکی از کسانی هستم که خود را فدای رهبری و نظام خواهم کرد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه همه ما و احزاب گوناگون در یک کشتی سوار هستیم و همه مقلد به رهبری هستیم که سکاندار کشتی است و بعد از امام راحل کشتی را مدیریت می کند ادامه داد: دلیلی ندارد بنده و امثال بنده کشتی را سوراخ کنیم.

هاشمی‌پور در ادامه تصریح کرد: سیاست‌زدگی مانع توسعه است، از 31 ماه گذشته در نطق‌های انتخاباتی هم عرض کردم ضمن احترامی که برای احزاب و گروه‌های سیاسی قائلم این سیاست زدگی برای توسعه جواب نمی‌دهد.

وی گفت: باید این واقعیت را بپذیریم که کار اساسی و زیربنایی در استان ما به ویژه در حوزه انتخابیه نشده است و چیزی که معلوم است؛ نه جاده‌های درست و حسابی داریم نه توانسته ایم از آب‌های رودخانه‌ها استفاده کنیم، نه توانستیم معادن را فعال کنیم و نه به بخش‌ها گازرسانی شد، بنابراین کار بزرگ و اساسی نشده است.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: امروز خدا را شاکرم که شعارهایی دادم و جوانان اعتماد کردند و کارها در حال انجام است.

وی به اقدامات انجام شده در راستای شعارهای انتخاباتی خود پرداخت و گفت: در بخش کشاورزی  موافقتنامه سد آبریز ابلاغ شده و  جاده دسترسی و همچنین تجهیز کارگاه قبل از پایان سال آغاز می‌شود.

هاشمی‌پور از کددار شدن آبررسانی 31 هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی صحرای کلاچو و دشت چرا  در  بودجه سال 97 خبر داد و عنوان کرد: مجوز آب شرب پایدار چهار شهر از سد کوثر گرفته شد که قرارگاه خاتم در حال فعالیت است.

نائب رئیس کمیسیون انرژی در مجلس ضمن اشاره به پروژه ملی جاده پاتاوه_دهدشت این پروژه را منتسب به رهبری در سال 73 دانست و گفت: باوجود همه مشکلات مالی 110 میلیارد تومان از اعتبارات دفتر رهبری اوراق مشارکت استفاده کردیم و جاده حداکثر تا پایان سال آینده تکمیل خواهد شد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: پیمانکار معدن فسفات چرام با قرارداد16 میلیارد تومانی برای نصب کارخانه آهک و هیدراته آغاز شده است.

وی ادامه داد: هر شعاری دادم در حال تحقق است وخداوند را شاکر هستم که گازرسانی به دیشموک و چاروسا ظرف یک سال و نیم با 100 میلیارد تومان هزینه محقق شد این در حالی است که برخی فکر نمی‌کردند روزی گاز به این بخش‌ها برسد.

هاشمی‌پور گفت: گازرسانی به این بخش‌ها اگر در گذشته انجام می‌شد با همین خط لوله 43 اینچ تنها پنج میلیون تومان هزینه دربر داشت اما از این فرصت استفاده نشد ضمن اینکه کارهای  متوسط در گذشته انجام گرفت.

هاشمی‌پور در ادامه تشریح عملکرد خود بیان کرد: در بخش درمان کارهای خوبی انجام شد به زودی هلی‌کوپتر به اورژانس هوایی دهدشت اختصاص می‌یابد و اعتبار چهار میلیارد تومانی برای زمین این باند 100 درصد تخصیص خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه در حوزه ورزش طی 2 سال قریب به 30 میلیارد تومان از وزیر نفت و دیگران کمک گرفتم اظهار داشت: احداث24 چمن مصنوعی با اعتبار 12 میلیارد تومان، سالن ورزشی چند منظوره سرفاریاب و سالن ورزشی چند منظوره لیکک ممبی سرآسیاب  را از جمله پروژه‌های ورزشی برشمرد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس تصریح کرد: زمینه‌سازی برای برگزاری پیاده‌روی همگانی صورت گرفته و این همایش اسفندماه برگزار خواهد شد که 60 میلیون تومان جایزه برای یک خودروی پراید و 15 عدد دوچرخه از خیرین جذب کردم.

وی گفت:برای کارهای بزرگ آمده ام، ممکن است در جایی پنج درصدی هم بلنگد اما مطمئن باشید کوتاه نخواهم آمد.

هاشمی‌پور ادامه داد: 6 میلیارد تومان برای جاده تنگ چویل که باغملک را به دیشموک وصل می‌کند از وزیر نفت اخذ کرده ام.

وی تأکید کرد: امیدوارم رسانه‌ها اخلاق و صداقت را به همه تذکر دهند که در گفتار و کردار ما مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.