گروه: اخبار استان خبر: 115058 / تاریخ انتشار : 1397/11/7 ساعت : 20:06
اختصاصی صبح زاگرس:

روایت عشق و دلدادگی از زبان همسر شهید الله نظر صفری/شهیدی که خیلی زود به آرزویش رسید+ فیلم

همسر شهید الله نظر صفری به وصیت های همسر شهیدش اشاره کرد و گفت: به بانوان و خواهران سفارش میکنم همانند حضرت زینب (س) و حضرت زهرا (س) عمل کنید و مدافع خون شهدا باشید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مقوله امنیت در انقلاب اسلامی ایران سبب اقتدار کشور شده است، در همین رابطه گروه های مختلف از نیروهای نظامی و انتظامی در سراس کشور با تقدیم جان خود، بر استحکام این موضوع ارزشمند نقش فراوانی داشته اند.

 

در همین راستا شهید الله نظر صفری، از افراد خدمت گذار پرسنل نیروی انتظامی برای کشور و وطن خود جانفشانی می کند، و توسط کسانی که دشمن  امنیت و اقتدار ایران هستند مورد ترور و به ضرب گلوله به شهاد می رسد.

 

 

همسر این شهید بزرگوار در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس به ویژگی های این شهید  اشاره کرد و گفت: از زمان به شهادت رسیدن شهید داریوش رنجبر، همسرم در همه اوقات با خودش زمزمه می کرد خوشا به سعادت او که در راه خدا به شهادت رسید، و میگفت من لیاقت شهادت ندارم.

 

وی اشاره کرد: این شهید بزرگوار در آخرین خداحافظی خود فرزندانم را بوسه میزد و  به من میگفت، بعد از من مراقب بچه ها باشید.

 

همسر شهید به وصیت های الله نظر صفری اشاره کرد و گفت: به بانوان و خواهران سفارش میکنم همانند حضرت زینب (س) و حضرت زهرا (س) عمل کنید و مدافع خون شهدا باشید.

 

دختر نوجوان شهید الله نظر صفری در پیامی به هم سن و سال های خود گفت: پدرم با خون خود از میهن و وطنمان دفاع کرد، و من با حفظ حجاب و چادر خود به دشمن مشت محکمی خواهم زد.

 

پسر خردسال این شهید گفت: من راه پدرم را ادامه خواهم داد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.