گروه: اخبار استان خبر: 115053 / تاریخ انتشار : 1397/11/7 ساعت : 17:27
سرمایه گذار غار ده شیخ در بازدید از غرفه صبح زاگرس:

صبح زاگرس کمک زیادی به بخش گردشگری کرده است/مسئولان از فعالان صنعت گردشگری بیشتر حمایت کنند

گنجی: این رسانه قبلاً نیز به ما در بخش گردشگری کمک های زیادی کرده است، از رسانه ها می خواهم بر روی جاذبه های گردشگری استان مانور دهند، جای توسعه و تبلیغ دارد که بتواند در کشور جا بیفتد و اشتغال زایی بیشتری ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نمایشگاه بزرگ مطبوعات و کتاب یاسوج پنجمین روز خود را سپری می کند، و غرفه های مطبوعاتی مورد توجه مسئولان و مردم قرار گرفته اند.

 

عصر امروز سرمایه گذار غار ده شیخ در غرفه صبح زاگرس حاضر شد و از آن بازدید کرد.

 

گنجی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: این رسانه قبلاً نیز به ما در بخش گردشگری کمک های زیادی کرده است، در حال رد شدن بودم غرفه شما را دیدم و فیلم غار در حال پخش شدن است که جالب بود اول از زحمات این پایگاه خبری تشکر می کنم که باعث تبلیغ کار ما در گردشکری شد.


وی افزود: پیامی برای مسولان دارم، کهگیلویه و بویراحمد استانی تازه شناخته شده است و هدف گردشگری جدیدی برای کشور است چون در آن جاذبه های عالی وجود دارد می تواند رونق زیادی داشته باشد و در کشور جا بیفتد، در نظر سنجی هابی که در طول یک سال داشتیم و از سراسر کشور بازدید کننده داشتیم جا دارد مسولان دست به دست هم دهند جاذبه های استان را معرفی کنند


گنجی ادامه داد: گردشکری پتانسیل اشتغالزایی دارد مجددا توصیه می کنم روی این بحث بیشتر کار شود فعالان صنعت گردشگری را بیشتر حمایت کنند و دست به دست دهند استان از نظر فقر و بیکاری نجات پیدا کند، گردشگری پتانسیل زیادی برای اشتغال زایی دارد، دو سال از افتتاح کار می گذرد اما هنوز هم در ادارات در برخی موضوعات نواقصاتی وجود دارد باید در استان نشست هابی برگزار شود و نواقصات برطرف شود که استانی شاخص در زمینه گردشگری و اشغال زایی باشیم.


از رسانه ها می خواهم بر روی جاذبه های گردشگری استان مانور دهند، جای توسعه و تبلیغ دارد که بتواند در کشور جا بیفتد و اشتغال زایی بیشتری ایجاد کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
گنجی
1397/11/7 - 21:28
سپاسگزارم لطف کردید
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.