گروه: اخبار استان خبر: 114997 / تاریخ انتشار : 1397/11/6 ساعت : 10:16
به همت هیئت قایقرانی شهرستان بویراحمد؛

برگزاری اولین دوره کلاس داوری درجه سه قایقرانی اسلالوم دریاسوج +تصاویر

اولین دوره کلاس داوری درجه سه قایقرانی آب‌های آرام با حضور 17 شرکت کننده و زیر نظر مدرس فدراسیون قایقرانی به مدت سه روز در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ اولین دوره کلاس داوری درجه سه قایقرانی آب‌های آرام با حضور 17 شرکت کننده و زیر نظر مدرس فدراسیون قایقرانی به مدت سه روز از سوم تا پنجم بهمن در یاسوج برگزار شد.

 

 


شرکت کنندگان در این کلاس سه روزه از کلیه هیئت های شهرستان های استان بودند که میزبانی هیئت قایقرانی شهرستان بویراحمد و زیر نظر مدرس فدراسیون قایقرانی به صورت نظری و عملی آموزش دیدند.

 

 


رئیس هیات قایقرانی شهرستان بویراحمد گفت: این کلاس ها از صبح روزچهارسنبه آغاز شد و عصر جمعه و با برگزاری آزمون به پایان رسید.

 

 


سیدصادق دانش خاطرنشان کرد: به افرادی که توانستن نمره 70 از 100  را در این آزمون کسب کردند، گواهی داوری درجه سه قایقرانی اسلالوم اعطا شد.

 


وی گفت: خانم کتایون اشرف سرمربی تیم قایقرانی بانوان کشور، تدریس این دوره از کلاس ها را برعهده داشت و شرکت کنندگان را با آخرین و به روزترین قوانین داوری قایقرانی آشنا کرد.

 

 


رئیس هیات قایقرانی شهرستان بویراحمد  عناون کرد: آشنایی با رشته قایقرانی و داشتن اطلاعاتی دقیق از این رشته، لازمه حضور در این دوره از کلاس ها عنوان شده بود.

 

 


دانش افزود: ارتقاء سطح علمی داوران رشته قایقرانی منطقه و شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در استان و آشنایی مردم با رشته مفرح قایقرانی از اهداف برگزاری این دوره بوده است.

 

 


وی بیان کرد: هیات قایقرانی شهرستان بویراحمد در رشته های اسلالوم، ، آب های آرام، کانوپولو، فعالیت دارند.

 

 


دانش در پایان ازحمایتهای مدیرکل ورزش وجوانان استان وهئیت قایقرانی استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد دربرگزاری این دوره تقدیر و تشکرکرد.

 

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: