گروه: اخبار استان خبر: 114896 / تاریخ انتشار : 1397/11/2 ساعت : 14:15
پیگیری سوژه های مردمی؛

مراسم ترحیم جوانان "بادمگانی" برای تنها دلخوشی ناکام خود/شروه سوزناک لری در سوگ سالن ورزشی که دل سنگ را کباب می کند+فیلم و تصاویر

جوانان روستای بادمگا علیا شهرستان دنا با برگزاری مراسم ترحیم برای سالن ورزشی روستای خود که چندین سال است به دلیل نبود برق و گاز بلاتکلیف مانده است اعلام کردند که حاضراند برای افتتاح آن هزینه کابل برق و لوله گاز را از جیب خود پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ روستای بادمگان علیا از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا بوده که از نظر توسعه یافتگی و زیرساخت های مورد نیاز عقب افتاده است و از بسیاری از امکانات محروم بوده اند.

 

 

 

جوانان این روستا مجبور هستند برای گذران اوقات فراغت خود در زمین های خاکی و گاها آسفالت و غیره استاندار به ورزش و گذران اوقات خود بپردازند.

 

 

یکی از جوانان این روستا به سفیردنا گفت: این حق ما جوانان است که امکانات ورزشی برخوردار باشیم، مسوولان ورزش استان به فکر این روستا و سالن ورزشی آن نیستند و حدود 6 سال است که این سالن ورزشی که برای ما احداث کرده اند نیمه کاره رها شده و نه مسوولان شهرستانی و نه استانی برای ما کاری نمی کند.

 

 

این جوان روستایی که دل پری از عدم تکمیل و افتتاح سالن ورزشی روستای خود داشت اینگونه ادامه داد:با نصب پارچه سیاه و با برگزاری مراسم ترحیم و شروه سوزناک لری بالای سر این سالن نیمه کاره، ناکامی تنها دلخوشی خود را به سوگ می نشینیم.

 

 

همانگونه که تصاویر گویا است، در هنگام بازی و ورزش والیبال باید دو نفر میله های تور والیبال را با دست نگه دارند تا سایرین بتوانند بازی کنند.

 

گفتنی است، جوانان روستای بادمگا علیا شهرستان دنا به دلیل عدم پیگیری مسوولان در افتتاح سالن ورزشی خود پس از 6 سال، با برگزاری مراسم ترحیم برای سالن ورزشی روستای خود که چندین سال است به دلیل نبود برق و گاز بلاتکلیف مانده است اعلام کردند که برای افتتاح آن هزینه کابل برق و لوله گاز را از جیب خود پرداخت می کنند.

 

 

سفیردنا به عنوان اولین پایگاه خبری شهرستان دنا به توجه به رسالت خود در پیگیری مشکلات و معضلات شهرستان دنا و انعکاس آن، به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسوولان بوده و اعتقاد دارد نقد سازنده موجب پویایی جامعه می شود، از این رو حق پاسخگویی مسوولان مربوطه در خصوص انتشار این خبر و سایر اخبار که سوژه های مردمی بوده را محفوظ می دارد.

 

فیلم مربوطه در زیر قابل مشاهده است:

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.