گروه: اخبار استان خبر: 114723 / تاریخ انتشار : 1397/10/27 ساعت : 12:07
وعده های انتخاباتی نماینده

تیر نماینده و مسئولان به سنگ خورد/ پیمانکار تصفیه خانه سرفاریاب:عید امسال تصفیه خانه افتتاح نمیشود!

پیمانکارتصفیه خانه سرفاریاب گفت: ممکن هست اگرکار کانال کشی تمام شود و دستگاهی که قرارهست بر روی دستگاهها نصب شود برسد،درعید نوروزافتتاح میشود درغیراینصورت نمی توانم به مردم وعده افتتاح دهم .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،بنابرآخرین وعده مسئولین برای افتتاح پروژه تصفیه خانه سرفاریاب دردهه فجربه سراغ پیمانکار تصفیه خانه رفتیم تا ببینیم ایا واقعا مردم طعم شیرین اب شرب رابه میمونی ۴۰سالگی انقلاب می کشند یا نه .

 

کریمی پیمانکارتصفیه خانه سرفاریاب گفت:کارکانال کشی برق تصفیه خانه که کارزیاد هم دارد،هنوز یک درصد کار نشده و منتظرکانال کشی هستیم که تاکنون تمام نشده است .

 

وی گفت:ممکن هست اگرکار کانال کشی تمام شود و دستگاهی که قرارهست بر روی دستگاهها نصب شود برسد،درعید نوروزافتتاح میشود درغیراینصورت نمی توانم به مردم وعده افتتاح دهم .

 

کریمی عنوان کرد:شرکت آب وفاضلاب هزینه و اعتبارلازم رادراختیارشرکت تهران زیست نمی گزارد و با تاخیرپرداخت می کند.

 

با توجه به تحلیل خبرنگار،با مطالعه ساده میتوان پی برد که این پروژه روند کندی دارد و قرار بود در خردادماه سال جاری افتتاح شود که محقق نشد و دردهه فجرجاری با این اوصاف افتتاح نمی شود؛ اما همه ی مردم سرفاریاب از مسئولان استانی و شهرستانی در راس فرماندار چرام و امام جمعه سرفاریاب و بخشدارخواستارند که هرچه سریعتر چنین موردی را سامان داده و حل کنند.
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.