گروه: اخبار استان خبر: 114649 / تاریخ انتشار : 1397/10/25 ساعت : 09:50
هفته شانزدهم لیگ دو فوتبال:

تساوی جنجالی نفت و گازگچساران و پرسپولیس درگناوه/اتفاقات تلخی که منجر به درگیری شد!+تصویر

رفتار مشکوک مدیرعامل پرسپولیس گناوه از ابتدای مسابقه و تاکیدش برجلوگیری از فیلمبرداری توسط تیم فوتبال نفت و گازگچساران نشان از اتفاقات تاسف باری بود که در همان نیمه اول این دیدار بروز پیدا کرد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب در چارچوب رقابت های لیگ دو فوتبال کشور، تیم نفت و گازگچساران و پرسپولیس گناوه در هفته شانزدهم این رقابت ها در ورزشگاه شهید سراجی گناوه به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این دیدارحساس با حواشی بسیاری همراه بود که حتی نماینده فدراسیون هم به خوبی شاهد اتفاقات تلخ ورزشگاه گناوه بود.رفتار مشکوک مدیرعامل این تیم از ابتدای مسابقه و تاکیدش برجلوگیری از فیلمبرداری توسط تیم فوتبال نفت و گازگچساران نشان از اتفاقاتی بود که در همان نیمه اول بازی بروز پیدا کرد .

در نیمه اول بازی درگیری افرادی غیرمسئول با تصویربردار تیم نفت و گازگچساران و بعد از آن در پایان نیمه اول برخورد فیزیکی مدیرعامل پرسپولیس گناوه زمینه درگیری های بعدی را فراهم کرد که متاسفانه منجر به آسیب رسیدن به دوربین فیلمبرداری تیم نفت و گاز و شکستگی سر و آسیب به چشم پزشکیار نفتی ها شد.

درگیری مسئولان تیم پرسپولیس گناوه با وساطت مدیرمنابع انسانی  شرکت نفت و گاز گچساران ونماینده شهر گناوه در مجلس به پایان رسید و تیم ها نیمه دوم را آغاز کردند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با کسب این نتیجه در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت که دیدار بعد نفت و گازگچساران با پاس همدان روز سه شنبه ٢ بهمن درگچساران برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام 15بازی، 6 برد، 5 مساوی، 4باخت و با کسب 23 امتیاز همچنان در رده سوم جدول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار گرفته است؛تیم نفت وگاز گچساران نیزدر دیدار قبلی خود با تیم استقلال رامشیر به تساوی بدون گل رسیده بود.

درادامه تصویر پزشکیار تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که مورد ضرب و شتم  مدیرعامل پرسپولیس گناوه قرار گرفته ،آمده است.

 
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.