گروه: اخبار استان خبر: 114587 / تاریخ انتشار : 1397/10/23 ساعت : 16:39

حواشی دیدار فرماندار با مردم سوق و بررسی مشکلات جاده سوق-دهدشت/پروژه ای که در 5 سال 350 میلیون اعتبار گرفته است!+تصاویر

بارش های اخیر وضعیت بسیار نامناسبی را برای جاده سوق-دهدشت به وجودآورده که باعث شده گلایه های مردم به بخشداری و دفتر امام جمعه نیز کشیده شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ گلایه های مردم شهر سوق این روزها به اوج خود رسیده و معضلات پیش روی این شهر تاب و تحمل مردم را گرفته است تا جایی که در فضای مجازی این اعتراضات و گلایه ها باعث شد ، برخی از جوانان پا به میدان گذاشته و خواستار پاسخگویی مسئولین شوند.

بارش های اخیر وضعیت بسیار نامناسبی را برای جاده سوق – دهدشت بوجودآورده که باعث شده گلایه های مردم تا بخشداری و امام جمعه نیز کشیده شود.

 

امام جمعه بخش سوق در این رابطه و در گفتگوبا خبرنگار کهگیلویه گفت: برای پیگیری این مشکل تماسی با معاون عمرانی استاندار برقرار شد و عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار برای چندمین بار وعده داد که در صورت پایان یافتن بارش ها اقدام به آسفالت ریزی مسیر سوق – دهدشت خواهند کرد.

 

پس از انتقال گلایه های مردم توسط مسئولین نوبت به فرهنگیان شهر سوق رسید تا در نشستی با رئیس اداره راه و شهرسازی گلایه های مردم را منتقل کنند که در نهایت این جلسه نیز بی نتیجه به پایان رسید و کاری از پیش نبرد و نهایتا این مسئول بعد از 13 سال از کلید خوردن پروژه جاده سوق دهدشت گفت که بخاطر بارندگی ها و مشکلات احتمالی نمی توانم بصورت قطعی وعده ی تکمیل پروژه تا دهه فجر امسال را بدهم و همه چیز به شرایط بارندگی و خوش قولی پیمانکاران بستگی دارد.

 

این پایان ماجرا نبود و در جدید ترین اقدام صورت گرفته در همین رابطه و پس از اعلام آمادگی جوانان شهر سوق برای جلسه با مسئولان شهرستان، و واسطه گری معتمدین شهر سوق از حضور جوانان در فرمانداری ممانعت و در نهایت جعفر نیکبخت فرماندار کهگیلویه  به میان مردم سوق آمد.

 

 

 

در این دیدار که با استقبال کم مردم روبه رو بود مطالب جدید و عجیبی در مورد جاده سوق دهدشت عنوان شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی در مورد اعتبار جاده سوق دهدشت گفت:از سال 92 دقیقا 800 میلیون برای پروژه جاده سوق -دهدشت به این اداره واگذار شده بود که 350 میلیون آن تخصیص داده شد.

نکته قابل توجه این که طارم رئیس اداره راه و شهرسازی از شفاف سازی حول تشریح هزینه کرد 350 میلیون تومان تخصیص داده شده به جاده سوق دهدشت امتناع کرد.

 

فرماندار کهگیلویه نیز دراین نشست به چند جمله کوتاه بسنده کرد و گفت: باید بازدیدی از طرف کارشناسان مربوطه صورت پذیرد تا بررسی شود که چگونه میتوان این مشکل را برطرف کرد.

 

 در ادامه تصاویر مربوط به این نشست آمده است؛

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.