گروه: اخبار استان خبر: 114545 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 ساعت : 14:38
گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

دسته گل جدید مسوولان در پل سوم بشار نا امنی آن را تکمیل کرد/خطر واژگونی خودرو به درون جدول بدون حفاظ+تصاویر

افتتاح پیش از موعد پل سوم بشار و امنیت پایین آن در شب به دلیل نبود نور و روشنایی موجب بروز خطراتی برای رانندگان شده است که در جدید ترین دسته گل مسوولان می توان به جدول بدون حفاظ در حاشیه این پل اشاره کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ افتتاح پیش از موعد پل سوم بشار و امنیت پایین آن در شب به دلیل نبود نور و روشنایی موجب بروز خطراتی برای رانندگان شده است که در جدید ترین دسته گل مسوولان می توان به جدول بدون حفاظ در حاشیه این پل اشاره کرد.

 

پل سوم بشار که افتتاح آن چندین ساله به طول انجامید، به طور کامل تکمیل نشده و هنوز نواقصاتی دارد.

 

 

نبود نور و روشنایی کافی، عدم خط کشی و تفکیکی نامناسب عرض خیابان از جمله نواقصاتی این پل بوده که تنها لاین اول آن افتتاح شده است.

 

 

در جدید ترین دسته گل مسوولان در این پل می توان به وجود جدول آب در  حاشیه آن اشاره کرد که بدون هیچ گونه حفاظ و همسطح با خیایان ساخته شده است و هر لحظه امکار واژگونی خودرو به درون آن وجود دارد.

 

 

با توجه به ترافیک بسیار زیادی که در شهر یاسوج وجود دارد ساخت و بهره برداری از این پل  پل سوم بشار در کاهش ترافیک تاثیر گذار بوده است اما هنوز فاز دوم آن باقی مانده است و فاز اول نیز در تاریکی مطلق قرار دارد و نواقصات زیادی دارد که توجه بیش از پیش مسوولان را می طلبد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: