گروه: اخبار استان خبر: 114518 / تاریخ انتشار : 1397/10/22 ساعت : 08:09

واکنش تند رئیس اداره صمت کهگیلویه به اظهارات برخی مسئولین/مزاحمی جدی برای برگزیدگان قدرت خواهم بود

شاید جریمه کردن برخی خبازان و قطع سهمیه آرد آن ها به دلیل جابه جایی غیرقانونی آن و عرضه خارج از شبکه به مزاق برخی خوش نیامده باشد و به همین دلیل زبان به تخریب باز کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه بعد از تغییرکادر مدیریت اداره صنعت و معدن کهگیلویه هفته ای نبوده که صنف یا صنوفی مورد بازرسی قرار نگیرد و در بسیاری از رسانه ها نیز برخی از فعالیت های این اداره از جمله بازرسی ها، جریمه های نقدی و غیر نقدی سر خط خبرها بوده است.

 

در شرایط کنونی کشور انجام دادن این گونه فعالیت ها روحیه ای انقلابی و جهادی می خواهد تا با جدیت و قانون مندی بتوان آن ها را به سرانجام برساند و منتشر کردن این فعالیت ها تا حدودی مردم را راضی و پایبندی آن ها را نسبت به نظام جمهوری اسلامی را بیش از پیش خواهد کرد.

 

یاسن علویان در رابطه با اظهارات یکی ازمسئولین مبنی برعدم کفایت وی در این جایگاه در گفتگو با کهگیلویه گفت: برخی از مسئولین در هفته های گذشته به خاطر اقدامات جسورانه و شجاعانه این اداره طی تماس تلفنی تقدیر و تشکر کرد اما حالا چه شده که زبان به اعتراض باز کردند مگر در این یک هفته چه گذشته است؟!

 

وی در ادامه گفت: شاید جریمه کردن برخی خبازان و قطع سهمیه آرد آن ها به دلیل جابه جایی غیرقانونی آن و عرضه خارج از شبکه به مزاق برخی خوش نیامده باشد و به همین دلیل زبان به تخریب باز کردند.

 

علویان گفت: به همه می گویم که کسانی که نظم بازار را بر هم زده اند و افرادی که مرتکب تخلفات  صنفی  شدند و همچنین آن دسته از برگزیدگان قدرت و یقه سفیدانی که از آن ها حمایت می کنند، یقین داشته باشند تا زمانی که جایگزین اینجانب معرفی شود مزاحمی جدی برای آن ها خواهم بود و به میزانی که به نیروهایی مافوق و اهرم های متغیر و غیر متغیر قدرت متوسل شوند نسبت به آن ها سختگیری شدیدتری صورت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.