گروه: اخبار استان خبر: 114513 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 ساعت : 15:18
#داغهای_مجازی

پیام معنادار یک فعال رسانه ای به دختر صفدر حسینی کهگیلویه وبویراحمدی/نوکیسه خواندن فاطمه حسینی و بیان تخلف آشکار وی+تصویر

توحید اشتری یکی از فعالین رسانه ای و سیاسی در صفحه شخصی خود به فاطمه حسینی نماینده مردم تهران و دختر صفدر حسینی کهگیلویه وبویراحمدی پیام جالبی داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ یکی از مزایای فضای مجازی سرعت بالای انتشار اخبار و اتفاقات روزمره در سراسر جهان است که همه کاربران را می توانند از وقایع مهم آگاهی کند.

 

هرچند استفاده از فضای مجازی در ایران معایب بیشتر نسیت به مزایای آن دارد ولی سرعت بالای انتشار و آگاهی از اخبار باعث شده است که عملکرد مسوولان و نمایندگان مجلس زیر ذربین نگاه عموم قرار گیرد.

 

توحید اشتری یکی از فعالین رسانه ای و سیاسی در صفحه شخصی خود به فاطمه حسینی نماینده مردم تهران و دختر صفدر حسینی کهگیلویه وبویراحمدی پیام جالبی داده است.

 

 

این فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود، فاطمه حسینی را نماینده نوکیسه خوانده از تخلف بچه گانه او پرده برداری می کند.

 

وی اینچنین گفته است: " سرکار خانم فاطمه حسینی صاحب نظریه مترقی سفره انقلاب، ملک شان را داربست زده و با سفره دورش را پوشانده که به ساخت غیر مجاز ادامه دهد و یهو همه را غافلگیر کند. اینچنین نمایندگان نوکیسه ای که باید پاسدار قانون باشند و انینچنین بچه گانه دارند تخلف می کنند و قانون را دور می زنند، واقعا خندخه دارند."

 

 

لازم به ذکر است انتشار این خبر از سوی این پایگاه خبری دال بر تایید یا تکذیب صحت این موضوع نبوده و صرفا جهت انجام رسالت خبری خود مبنی بر آگاهی بخشی به مخاطب بوده است.

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.