گروه: اخبار استان خبر: 114512 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 ساعت : 14:45

خداحافظی اینستاگرامی مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد استان با پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات وزارت ارشاد+تصاویر

امین کمالوند مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد استان کهگیلویه وبویراحمد که در پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات وزارت ارشاد مشغول بوده به شیوه جالبی در فضای مجازی خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ امین کمالوند مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد استان کهگیلویه وبویراحمد که در پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات وزارت ارشاد مشغول بوده به شیوه جالبی در فضای مجازی خداحافظی کرد.

 

وی در صفحه شخصی خود اینگونه نوشته است: باز هم همان حکایت همیشگی؛ "ظاهرا جابجایی را در تقدیر من بدجوریی نوشته اند؛ دو سال دیگه هم گذشت، دوستان جدید و دلتنگی های به جا مانده از این دو سال ؛ و باقیماندن حسرت روزهای خوش با هم بودن و با هم ساختن و پیش بردن ؛ قشنگی این رفتن فقط به اینه برام که اینقدر دوستت داشته باشن که یهویی غافلگیرت کنند و اینجوری خجالتت بدن؛ این یعنی تونستی با علیپور و بهمن و بهروز و بخشنده و نظری و رضایی و مومنی و ذلقی و محمدی و خلیلی و اختری و احمدی و سلطانی و آزادرخت و مغان و بایگان و افشاری و کرمانی و ... در عین کار سخت ، دوست هم باشی ؛ خدایا شکرت برای یک روز خوب دیگه که اسمش ۲۹ آبان ۹۷ است. خداحافظی با پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات وزارت ارشاد و سلام به دوستان جدیدم"

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

انتهای ییام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.