گروه: اخبار استان خبر: 114511 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 ساعت : 15:20

شکست های پی درپی نفتی ها درلیگ برتر هندبال/سرمربی نفت و گازگچساران: باید بجنگیم تا در لیگ بمانیم

سرمربی هندبال نفت و گازگچساران گفت:امسال بدلیل مشکلات مالی تمام بازیکنان ملی پوش خود را از دست داده ایم و نفتی ها امسال با بازیکنان بومی و چند بازیکن غیر بومی در لیگ حاضر شده اند،به هر حال سیاست باشگاه ما این است که در لیگ برتر بمانیم تا بتوانیم سهمیه مان را حفظ کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،دو تیم نفت و گاز گچساران و فولاد مبارکه سپاهان در سالن ورزشی پدخندق گچساران به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ٢٥ بر ٢٤ به سود تیم مهمان به پایان رسید.

شاگردان جوان و جویای نام  "مهد آزاد منجیری" در جدالی نابرابر مقابل تیم قدرتمند و با بازیکنان با تجربه و ملی پوش فولاد سپاهان  در حالی که تا دقایق پایانی بازی پیروز میدان بود بدلیل اشتباه فاحش داور مسابقه بازی خانگی خود را تنها با اختلاف یک گل واگذار کردند .

تیم هندبال نفت و گاز گچساران همچون تیم های واترپلو، هندبال بانوان در فصل جاری بدلیل کمبود اعتبارات مالی ورزش نفت با تکیه بر بازیکنان بومی به مصاف حریفان می روند و ورزشکاران بومی که طی سال های گذشته تاکنون توسط مربیان دلسوز بومی شناسایی شده اند در این فصل بار سنگین دفاع از افتخارات این رشته های ورزشی را به دوش می کشند تا این پیچ تاریخی مشکلات مالی باشگاه را با تبدیل کردن به فرصتی برای ظهور نسل جدیدی از ورزشکاران بومی به پایان برسانند.

این درحالی است که نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از دو نماینده کهگیلویه و بویراحمد با حضور بازیکنان جوان خود پا به این رقابت ها گذاشته است،این تیم از مجموع 10 بازی تنها سه امتیاز را کسب کرده و همچنان به دنبال بهبود شرایط خود در جدول است.

مهدی آزاد منجیری،سرمربی هندبال نفت و گازگچساران در گفت گو با این پایگاه خبری تحلیلی درخصوص وضعیت تیمش،گفت:ما امسال همه بازیکنان خوب خودمان را از دست داده ایم و صنعت نفت با توجه به شرایط سیاستگذاری جدید خود حضور تیم ها در لیگ های ورزشی را یا کم کرده یا بودجه تیمداری را کاهش داده است.

وی افزود:به دنبال همین سیاست گذاری هم بودجه تیم هندبال نفت و گاز گچساران ۶۰ درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است درحالی که ما تمام بازیکنان ملی پوش خود را از دست داده ایم و نفتی ها امسال با بازیکنان بومی و چند بازیکن غیر بومی در لیگ حاضر شده اند.

سرمربی نفت و گازگچساران اظهارکرد:این بازیکنان سابقه لیگ برتری ندارند البته ملی پوش داریم اما ملی پوشان ما عضو تیم های نوجوانان و جوانان هستند،بودجه که نباشد نمی توانیم بازیکنان را با قیمت پایین به استخدام در بیاوریم.

 آزاد منجیری تصریح کرد:بازیکنان خوب ما جذب تیم های دهدشت، اصفهان و کازرون شده اندو مطمئنا این مسئله به ضرر ما در لیگ برتر امسال تمام خواهد شد. تیم ما جوان است و میانگین سنی مان بیشتر از ۲۱ سال نیست.

آزاد منجیری درادامه افزود:به هر حال سیاست باشگاه ما این است که در لیگ برتر بمانیم تا بتوانیم سهمیه مان را حفظ کنیم تا سال بعد ببینیم در صورتی که بخواهند باز هم قهرمان شویم سرمایه گذاری را بیشتری کرده و دوباره تیم را تا قهرمانی در لیگ پیش ببریم.

سرمربی هندبال نفت و گاز گچساران بیان کرد: تیم ما مسابقات باشگاه های آسیا هم نرفت چرا که هزینه های آن زیاد می شد،البته به غیر از تیم ما تیم بانوان هم راهی این رقابت ها نشده است و شرکت نفت اولین وزارت خانه ای است که به دلیل نوسانات مالی هزینه های تیم های ورزشی اش را کم کرده است. 

در دوره قبل رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور تیم نفت و گاز گچساران قهرمان شده بود ، هم اکنون تیم زاگرس اسلام آباد غرب در این فصل از رقابت ها تا بدین جای کار در صدر جدول مسابقات لیگ برترهندبال قرار دارد و تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نیز در رده دوم جدول این رقابت ها قرار گرفته است.

دلسوزانی همچون  مهدی آزاد منجیری، سعید پایاب، اصغر نوروزنژاد، نوید زمانی در کادر فنی و سرپرستی تیم هندبال مردان با همه مشکلات لحظه ای دست از کمک به تیم و پرورش این استعدادها برنداشته اند که جای تقدیر فراوان از این عزیزان وجود دارد.

تیم‌های نفت و گاز گچساران، هپکو اراک، پتروشیمی مارون، نیروی زمینی کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فراز بام خاییز دهدشت، هیات نجف آباد، فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام آباد در لیگ برتر هندبال این فصل از رقابت ها حضور دارند.

 انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.