گروه: اخبار استان خبر: 114504 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 ساعت : 17:33
یادداشت:

هر کسی برای مردم قدمی بردارد، باید مورد حمایت قرار بگیرد؛اصلاح طلب یا اصول گرا !

بارها وبارها گفته ام هر کس در هر لباس وجایگاهی برای مردم قدمی هر چند کوچک بردارد باید مورد حمایت قرار بگیرد ، خواه اصلاح طلب باشد خواه اصول گرا ، نماینده یا استاندار ویا فرماندار ، فرقی نمی کند جای و منصب اش چیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید قربانعلی موسوی_خیلی ها به امیدی دست به کاری میزند یکی با قلم به حمایت از این و یا آن پرداخته تا شاید در جایی برایش تلافی شود و جبران مافات شود.

بارها وبارها گفته ام هر کس در هر لباس وجایگاهی برای مردم قدمی هر چند کوچک بردارد باید مورد حمایت قرار بگیرد ، خواه اصلاح طلب باشد خواه اصول گرا ، نماینده یا استاندار ویا فرماندار ، فرقی نمی کند جای و منصب اش چیست.


نزدیک دو سال است که هم از استاندار بخاطر تحولات خوبی که در ساختار مدیریتی استان صورت داده و تاجگردون بپاس زحمات بیدریغش برای گچساران ، هرچند هیچ کاری برای چرام و چرامی ها انجام نداده است ، حاج عدل هاشمی برای پیگیری مطالبات مردمی و بسر منزل مقصود رساندن بیشتر طرحهای خاک خورده و بر جای مانده از قبل و اکنون وتحرک وپویایی همه ی پروژه ها ، وفرمانداران ومدیرانی که برای مردم کار کرده و می کنند ،


ممکن است اشتباهاتی هم داشته باشند این دلیل نمی شود که ما چشم بر کارها و تلاشها آنها ببندیم و فقط نیمه خالی لیوان را ببینیم.
آنهایی که عمرشان قد میدهد میدانند خیلی ها تلاش کردند تا بلکه گاز را به قلعه رئیسی برسانند اما نتوانستند موفقیتی نصیب خود نمایند و مردم خوب قلعه رئیسی ، دشیموک ، چاروسا ، را از نعمت گاز که حق طبیعی آنها ست برخوردار کنند اما قرعه شانس بنام حاج عدل هاشمی رقم خورده و آنرا بسر انجام رساند.


پتروشیمی که طرحی زمان بر است اما اگر روند رشد پروژه پیگیری شود از جمله کارهایی است که شهرستان کهگیلویه را دچار تحول اساسی خواهد کرد و جوانان بسیاری را در شکم کارهای خود جای خواهد داد.


بیمارستان لنده و بهمئی پیشرفت اساسی داشته و دارد حال اگر ایلامی نسبت به شهر چرام کم لطف است گناهش به گردن حاج عدل هاشمی نبوده و نیست.
پروژه آبرسانی از سد به دهدشت ، سوق ، لنده و چرام که قسمت اعظمی از آن انجام شده و همچنان جزو طرحهای فعال شهرستان کهگیلویه است.
وخیلی کارهای دیگر که از حوصله این مقاله خارج است و حاج عدل هاشمی در آن دخیل و یا پیگیر مداوم است.


هیچکدام از این آقایان که بر شمردم کاری برایم نکرده و نمی کنند و انتظار تشکر هم از آنان ندارم اما نمی شود چشم بست و ندید چه دگرگونی نسبت به سنوات گذشته در شهر های چرام ، سوق ، لنده و دهدشت و قلعه رئیسی رخ داده و همچنان در حال انجام است و طلبکارانه این خدمت گذاران را به تیغ تند انتقاد های گاها مخرب گرفت و اقدام به حاشیه سازی کرد.
انصاف هم چیز خوبی است که بعضی متاسفانه ندارند و هرجا حق و حسابشان رسید تمجید و هرجا نرسید تخریب پیشه میکنند.


بارها مرا فحش وبد بیراه گفته اند اما من از راهی که انتخاب کرده ام بر نخواهم گشت و چیزی نیست جز اینکه خادمین مردم را حمایت کنم هر چند آن خدمت کوچک باشد و هر جا آبادانی دیدم چه از جانب اصلاح طلب و چه اصول گرا وچه بی طرف ، با صدای بلند فریاد خواهم زد.


سعدیا کار تو پند گفتن است و بس...

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.