گروه: اخبار استان خبر: 114499 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 ساعت : 20:50

پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد در خصوص سوءقصد نافرجام به جان رئیس کل دادگستری استان

همه جوانان انقلابی استان کهکیلویه و بویراحمد ضمن اعلام حمایت از مواضع روشن و صریح جضرت حجت الاسلام مزارعی حفظه الله ،آماده ایم که با تمام توان ایشان را در راه رسیدن بـه اهداف والایشان که همانا برپایی عدالت علوی و اسلامی و پیاده کردن حدود الهی در این دیار شهیدپرور است یاری نماییم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همه جوانان انقلابی استان کهکیلویه و بویراحمد ضمن اعلام حمایت از مواضع روشن و صریح جضرت حجت الاسلام  مزارعی حفظه الله ،آماده ایم که با تمام توان ایشان را در راه رسیدن بـه اهداف والایشان که همانا برپایی عدالت علوی و اسلامی و پیاده کردن حدود الهی در این دیار شهیدپرور است یاری نموده و ضمن اعلام انزجار از،صاحبان زر و زور و تزویر به ریاست محترم دادگستری استان عرض می نماییم شما قدم در مسیری گذاشته اید که امام معصوم و اسوه عدالت ،علی بن ابی طالب برداشت و عده ای از خواص و به طبع آن عوام ،نه تنها برنتافتند بلکه حتی دست به قبضه شمشیر برده و به جنگ با ایشان برخاستند.

امام علی(ع) فرمودند: خوارترین افراد نزد من عزیز است تا حق او را باز گردانم و فرد قوی در نزد من پست و ناتوان است تا حق او را بازستانم.[ (خطبه 37، نهج البلاغه، ص 91).

 
مرد را سرزنش نکنند که چرا حق اش را با تأخیر می گیرد، بلکه سرزنش در آنجاست که آنچه حق اش نیست بگیرد.(نهج البلاغه، حکمت 166، ص 667).
هیچ عدلی سودمندتر از بازگرداندن مظلمه و ادای دیون نمی باشد.(غرر الحکم1 ، ص 187).
 
آری در ره منزل لیلی که خطر هاست در آن
شرط،اول قدم آنست که مجنون باشی
 
و به عنوان قطره ای ناچیز از دریای بیکران این دیار شهید پرور خدمتتان عرض می نمایم همانطور که خود حضرتعالی فرمودید بنده حق مردم را از همه آنانی که این حق را خورده اند  باز میستانم حتی اگر در این راه کشته شوم و عمامه ام کفنم گردد ولی به لطف حق تیر این مزدوران و جرسومه های فساد همیشه به سنگ خواهد خورد
چرا که گر نگهدار من آنست که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
و به فضل پروردگار از کید،و مکرشان نیز در امان خواهید بود
که این وعده پروردگار است
و مکروا و مکروالله و الله خیر الماکرین
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.