گروه: اخبار استان خبر: 114498 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 ساعت : 10:31

توجه به رونق تولید و اشتغال با مصرف کالای ایرانی/نمایشگاه محصولات ایرانی در مصلی شهر یاسوج+تصاویر

نمایشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه، فرش ماشینی و لوستر با 80 غرفه از 16 استان کشور از20 تا 22 دی ماه در مصلی یاسوج دایر است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ یکی از مواردی که سبب رشد اشتغال  می شود، توجه به تولید و ترویج و توسعه کالای ایرانی در جامعه بوده، و این امر زمانی محقق خواهد شد، که از تولید کننده داخلی حمایت شود و از طرفی مردم محصولات ایرانی را خریداری کنند.

 

 

در کنار همه وظایف دولت برای حمایت از رونق کارخانجات و صنایع، استقبال مردم از تولید کننده داخلی از شرط های مهم توسعه کالای ایرانی است.

 

 

در همین رابطه در مصلی شهر یاسوج نمایشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه، فرش ماشینی و لوستر با 80 غرفه از 16 استان کشور از20 تا 22 دی ماه در حال برگزاری است.

 

 

در رابطه با این نمایشگاه باید اشاره کرد درصد زیادی از غرفه ها موجود در مصلی کالا های ایرانی به فروش می رسانند، از طرفی هر چند در آن مکان اجناس خارجی به فروش می رسد اما باید اشاره کرد، زمانی که محصولی دارای مشابه داخلی نباشد اشکالی در فروش و مصرف کالای خارجی وجود ندارد اما زمانی که کالاهای تولید داخل موجود باشد، استفاده از کالای خارجی اجحاف در حق تولید کننده ایرانی است.

 

 

باید گفت برگزاری نمایشگاه در شهر یاسوج مزیت های فراونی خواهد داشت از جمله رونق بازار، حمایت از تولید کننده داخی، تاثیر بر افزایش اشتفال و رونق اقتصاد خواهد بود، اما از طرفی اگر سازمان های نظارت کننده نظیر صنعت و معدن  بر بازار رصد و نظارتی نداشته باشند، تخلفات زیادی صورت خواهد گرفت و مردم از این مسئله دچار ضرر خواهند شد.

 

 

تصاویر تکمیلی این نمایشگاه در زیر آمده است: 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.