گروه: اخبار استان خبر: 114496 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 ساعت : 19:08
با حضور مسئولان صورت گرفت:

دختران منطقه محروم ده غندی در آغوش بانوی مهربان خیرتهرانی/ساخت مدرسه2کلاسه برای دانش آموزان محروم ده غندی+تصاویر

امروز و به همت یکی از بانوان خیر تهرانی آئین کلنگ زنی ساخت مدرسه ابتدایی در روستای محروم ده غندی از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده در حالی صورت گرفت که این بانوی مهربان در ابتدا دانش آموزان را در آغوش گرفت و سپس کلنگ ساخت مدرسه را به زمین زد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز فرشتگان رحکمت الهی بر دوش یکی از بانوان خیر تهرانی نشست و وی را از تهران به قصد ساخت مدرسه ای در یکی از روستاهای محروم شهرستان لنده کشاند تا چراغ علم را در دل کودکان و مردم روستای ده غندی زنده کند.

 

---
---
---

 

امروز و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اعم از نوسازی مدارس استان، فرماندار، امام جمعه موقت و مسئولان شهرستانی و آموزش و پرورش لنده و بانو طیبه جعفری از خیرین مدرسه ساز ساکن تهران آئین کلنگ زنی مدرسه 2کلاسه در روستای ده غندی از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده به زمین زده شد.

 

---

 

در این آئین دارا کریمی نژاد با اشاره به اعمال خدا پسندانه به خصوص در حوزه آموزش و پرورش گفت: بهترین اعمال نزد پروردگار آموزش به همنوعان است که آموزش و پرورش مهمترین رسالت خویش را در تعالی اندیشه های جامعه برعهده دارد.

 

وی افزود: حضور فعال خیرین در حوزه آموزش و پرورش به خصوص ساخت مدارس در مناطق محروم از عنایات ویژه خداوند است که این خیرین را به مناطقی کمتر توسعه یافته ای همچون ده غندی هدایت و رهنون کرده است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: امیدواریم خیرین مدرسه ساز در رفع مشکلات اساسی فضاهای فیزیکی مدارس به یاری آموزش و پرورش شتافته و در ساخت مدارس روستایی و شهری کمک رسان آموزش و پرورش باشند تا این معضل اساسی در این شهرستان برای همیشه رفع شود.

 

---

 

در ادامه نیز بانو طیبه جعفری با اشاره به نعمت های فراوان پروردگار در عالم هستی گفتک آنچه امروز مورد پذیرش خداوند است بحث انفاق و کمک به هنوعان است و کمک و ساخت مدرسه بهترین کاری است که باید خیرین نسبت به آن تلاش داشته باشند.

 

وی افزود: کمک به ساخت مدارس به خصوص مدارس روستایی یکی از وظایف ذاتی همه ما است تا دانش آموزان روستایی این فرصت را داشته باشند تا بتوانند در جهت رشد و تعالی علم در جامعه به انسان های پویا و توانمندی تبدیل شوند.

 

این خیر تهرانی تصریح کرد: رسالت مهم همه ما تعالی آموزش و پرورش است که برای تعالی ان باید همه مشارکت عمومی داشته باشند.

 

---
 
 
---
 
 
---
 
 

گفتنی است امروز و با حضور مسئولان آئین ساخت مدرسه 2کلاسه روستای ده غندی به متراژ138متر زیربنا و در زمینی به مساحت 800متر با هزینه شخصی این خیر تهرانی ساخته خواهد شد.

 

تصاویر بیشتر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
---
 
 
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.