گروه: اخبار استان خبر: 114459 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 ساعت : 11:27
بخشدار مارگون مطرح کرد؛

دهستان های زیلایی بویراحمد همچنان فاقد جاده های مواصلاتی مناسب/راه و شهرسازی نه تنها مشکلی را حل نکرد بلکه به مشکلات افزود

بخش های از مناطق زیلایی وجود داشته که جاده دسترسی و همچنین فاقد پل های مناسب جهت تردد بوده، و یکی از مناطقی که می توان گفت از درد محرومیت رنج می برند، زیلایی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ برای عبور امن و آسان و دسترسی به مناطق مختلف به زیر ساخت های مناسب و با کیفیت نیازمند است، که در این ارتباط راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد وظیفه رسیدگی به این موضوعات را دارد.

 

 

در همین ارتباط بخش های از مناطق زیلایی وجود داشته که جاده دسترسی مناسب و همچنین فاقد پل های مناسب جهت تردد بوده، بی شک یکی از مناطقی که می توان گفت از درد محرومیت رنج می برند، آن مناطق هستند.

 

 

بخشدار مارگون بویراحمد در این خصوص گفت: یکی از انتقاداتی که متوجه راه و شهرسازی استان بوده مسئله جاده موشمی زیلایی است، که  پنج پل باید ساخته میشد، اما کاری انجام نگرفته، و مردم برای عبور و مرورشان با مشکل مواجه هستند.

 

 

علی اصغر ملکی بیان کرد: جاده "شاه غالب" به "عدور" و جاده "دلی گردو" به "شبلیز"،همچنین  در 15 کیلومتر از جاده ها فرعی و دهستان زیلایی جاده هایی بوده که وضعیت مناسبی ندارد و آقای نژاد صفوی باید پیگیری کرده، از طرفی به علت اینکه  پیمانکار اعتباری ندارد  15 کیلومتر از جاده های  فرعی دهستان زیلایی به حال خود رها شده است.

 

 

 

وی اشاره کرد: راه  و شهرسازی  نه تنها مشکلی را حل نکرده، بلکه به مشکلات اضافه کرده است و این موضوع به علت وضعیت نامشخص پیمانکار بوده و اگر قرار بود، مجری کار خلع ید شود، چرا از همان ابتدا  به او اجازه فعالیت داده است.

 

 

وی افزود:آقای نژاد صفوی باید مسئله اعتبار پروژها را از مرکز یعنی وزارت راه و شهرسازی پیگیری کند، زیرا این پروژه ها ملی بوده، و اشتباه است که منتظر اعتبارات شهرستانی باشند.

 

 

در پایان پیشنهاد می شود راه و شهرسازی استان به دلیل فرا رسیدن فصل زمستان، و سختی عبور و مرور موضوع اعتبارات جاده های بخش های محروم استان را پیگیری کرده، تا مردمان این مناطق در بهترین شرایط ممکن بتوانند تردد داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.