گروه: اخبار استان خبر: 114453 / تاریخ انتشار : 1397/10/20 ساعت : 16:39
معضلی اساسی در سطح شهر:

سرگردانی مسافران بلهزار و مادوان پس از هر باران+تصاویر

ساکنین مناطق مادوان، بلهزار و گوشه پس از هر بارش باران در یاسوج به دلیل ضعف مدیری مسئولان حمل و نقل حیران وسرگردان هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،به نقل از ایل بانو، شهر یاسوج مرکز استان است بدون شک باید نسبت به سایر شهرها امکانات بهتر و بیشتری داشته باشد اما گویا در اینجا وضعیت بر عکس است و امکانات سایر شهرها و شهرستان های استان بهتر از شهر یاسوج است یکی از مهمترین مشکلات این شهر نبود ایستگاه ها مناسب است.

 

 بیشتر اوقات شاهد گردش ایستگاه های نقاط مختلف از جمله سرآبتاوه، بلهزار و مادوان هستیم به همین دلیل گاهی در این خصوص نارضایتی هایی وجود دارد ایستگاه مادوان و بلهزار در مرکز شهر قرار دارد بخشی که در اوایل شب و ظهرها شاهد ترافیک شدید در  آن هستیم.

 

 

گاهی نظارت دقیقی نیز بر این ایستگاه ها انجام نمی شود برخی از مواقع می بینیم که بر روی  ایستگاه بلهزار  بیش از 50 تاکسی ایستاده است و عملا خیابان را مسدود کرده اند اما برخی از روزها از جمله روزهای بارانی شاهد سردرگمی مردم در این ایستگاه ها هستیم و این یعنی بی نطمی در این ایستگاه حاکم است.

 

اهالی مردم بلهزار و مادوان پس از هر بارش باران چنین وضعیتی دارند و باید در سرمای زمستان انقدر روی ایستگاه بایستند تا شاید تاکسی پیدا شود اما در سایر روزها بر روی مسافر دعوا می شود اما چرا باید یک ایستگاه چنین وضعیتی را داشته باشد جای سوال دارد.

 

 

بارش باران رحمت و بزرگترین نعمت خداوند است که مردم همواره شکر گذار آن هستند اما گاهی برخی بی نظمی ها و نبود زیر ساخت ها باعث می شود که مردم اینگونه شاکی شوند، ایستگاه مادوران بار اول نیست که چنین وضعیتی دارد بلکه از بهار و تابستان و پاییز و زمستان پس از هر بارش باران چنین وضعیتی دارند.

 

از چند سال گذشته این ایستگاه به یک مشکل برای مسئولان تبدیل شده است تصاویر زیر مربوط به بهمن ماه سال 96 است که باز هم مردم در ایستگاه های مادوان، بلهزار و گوشه  سرگردان هستند.

 

 

این تصاویر درج شده در وسط متن نیز مربوط به  امروز 19 دی ماه سال 97 است و باز هم سرگردانی مردم در ایستگاه های مادوان و بلهزار را نشان می دهد این تصاویر گویای این است که این موضوع تازگی ندارد و هر بار پس از بارش باران در هر فصلی این مشکل وجود داشته است.

 

انتظاار می رود مسئولان استان به ویژه مسئولان شهرداری نسبت به  بهبود وضعیت در ایستگاه ها به ویژه ایستگاه های ذکر شده تلاش کنند چرا که  جمعیت زیادی از مردم با ایستگاه ها سر و کار دارند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.