گروه: اخبار استان خبر: 114440 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 ساعت : 19:08

رئیس شورای بخش مرکزی چرام معرفی شد/بخشدار مرکزی: از عملکرد شورای بخش گله مند هستم+تصاویر

بخشدار مرکزی چرام بابیان اینکه از عملکرد شورای بخش و نحوه همکاری وپیگیری آنها در یک سال گذشته گله مند هستم اظهار امیدواری کرد که شورای بخش در سالهای آتی پرتلاش و پاسخگو ظاهرشود وهرجایی که بخشداری وسایر دستگاههای اداری نیاز دارند و یا احیاناً کم کاری وجود دارد آنها مددکار شوند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر گوشه ای از مشکلات مردم را برطرف کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام در جلسه شورای اسلامی بخش مرکزی  چرام باتشریح مشکلات و موانع بخش مرکزی و همچنین اقدامات انجام شده درخصوص خدمات رسانی به روستائیان و عشایر گفت:شورای اسلامی بخش که خوشبختانه از نیروهای تحصیل کرده و جوان و پر انرژی هست باید همکار و همراه خوبی برای کمک به مجموعه مدیران شهرستان و بویژه بخشداری جهت رفع موانع و مشکلات باشد.

 

 افسردیر عنوان کرد:انتظار این است که شورای اسلامی با شناسایی نارسائیها با تعامل و همراهی با دستگاههای دولتی وارائه راهکار و پیشنهاد مناسب در جهت توسعه و خدمات رسانی بازویی قوی و قابل اعتماد باشند.


وی افزود: شورای بخش بایدبا مدیران شهرستان ارتباط منظم و مرتب داشته باشد و پیگیر مطالبات قانونی مردم باشد و هرجایی که لازم باشد عملکردها را نقد وپاسخ لازم را از مدیریت دستگاهها احصاء وبه به اطلاع مردم برساند.


افسردیر بابیان اینکه از عملکرد شورای بخش و نحوه همکاری وپیگیری آنها در یک سال گذشته گله مند هستم اظهار امیدواری کرد که شورای بخش در سالهای آتی پرتلاش و پاسخگو ظاهرشود وهرجایی که بخشداری وسایر دستگاههای اداری نیاز دارند و یا احیاناً کم کاری وجود دارد آنها مددکار شوند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر گوشه ای از مشکلات مردم را برطرف کنیم.


گفتنی است دراین جلسه اعضاءشورا از عدم حضور و دعوت از آنها در جلسات اداری وبی اطلاعی از تصمیمات اظهار نارضایتی کردند و همچنین  با قدر دانی از هیئت رئیسه سال گذشته هیئت رئیسه جدید انتخاب گردید و آقای غلامعلی مکی زاده به عنوان رئیس شورای بخش مرکزی به مدت یکسال انتخاب شد

 

تصاویر:

 550

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.