گروه: اخبار استان خبر: 114435 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 ساعت : 09:51
در راستای آگاهسازی جامعه صورت گرفت:

برگزاری اولین کارگاه تخصصی پیشگیری از خشونت در شهرستان لنده+تصاویر وفیلم

اولین کارگاه پیشگیری از خشونت در رفتار با کودکان و اعضای خانواده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده و موسسه گلبرگ عاطفه ها در این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه با توجه به خشونت موجود در برخی خانواده متولیان و مسئولان در جهت کاهش این ناهنجاری ها در سطح جامعه با برگزاری کارگاه های تخصصی در حال برنامه ریزی و اجرایی نمودن طرح های آگاهسازی برای این طرح در جامعه هستند.

 

 

اولین کارگاه و نشست تخصصی پیشگیری از خشونت در کودکان و اعضای خانواده با حضور کارشناسان روانشناسی علی بایگانی و خانم پرچم توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده با همکاری معاونت فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و موسسه مردم نهاد گلبرگ عاطفه ها در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزارشد.

 

 

در این نشست و کارگاه یک روزه شیوه های پیشگیری از خشونت و راهکارهای مقابله با خشونت در خانواده و چگونگی سبک زندگی به همراه توانمند سازی افراد خانواده آموزش داده شد.

در این کارگاه و نشست تخصصی نیز مباحث مربوط به زناشویی و پیشگیری از خشونت های جنسی و چگونگی رفتار سالم در خانواده نیز آموزش داده شد.

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.