گروه: اخبار استان خبر: 114434 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 ساعت : 09:36

آقای استاندار خودتان را مسخره کرده یا مردم را مسخره فرض کرده اید؟/در شعاری بودن تمام مواضعتان تردیدی نیست

واکنش به موضوع حکم شلاق جناب گوهرگانی که انتظار می رفت بلافاصله وی را عزل کرده و فردی شایسته را جایگزین کنید، در شعاری بودن تمام مواضعتان در این خصوص تردیدی باقی نگذاشت .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس میر محمد صادق قائمی- در یادداشتی خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد نوشت:

جناب آقای احمدی استاندار عزیز و با تدبیر استان
با سلام
خودتان را مسخره کرده یا مردم را مسخره فرض کرده اید؟


در این باره بخوانید که:


در پی اعلام عمومی محکومیت جناب معاونتان از سوی سخنگوی محترم قوه قضائیه که باید همگان به خاطر برخورد با این مفاسد دعا گویشان باشیم؛ روابط عمومی استانداری بیانیه ای را منتشر کرد که نکاتی را در این خصوص حضورتان اعلام می دارم:


1- نوشته اند که پرونده مربوط به قبل است و این محکومیت در زمان تصدی وی در پست معاونت نبوده است...
جناب استاندار سوال مشخص ما از شما این است که : مگر شما مدیری که تخلف کرده و به ضربات شلاق و حکم تعلیقی انفصال از خدمت محکوم قطعی شده است را شایسته مسئولیت های بالاتر می دانید ؟ آیا نخوانده و نشینده اید که تخم مرغ دزد شتر دزد می شود؟


2- نوشته اند که جرم صورت گرفته مربوط به استخدام های غیر قانونی بوده و نباید ایشان را مفسد اقتصادی لقب داد...
جناب استاندار...حقیر به حال مظلومیت جمهوری اسلامی ضجه سر خواهم داد که چرا چنین مسئولانی بر اریکه قدرت تکیه داده و از مدیران فاسدی که حق هزاران جوان شایسته و تحصیل کرده اما بی کس و کار این استان را تضییع کرده اند دفاع می کند و به دادگاه صادر کننده این حکم می تازد، اگر کسی از غصه این خبر در جمهوری اسلامی قالب تهی کند شایسته است.


3- نوشته اند که جنابتان از کسانی هستید که در خط مقدم مبارزه با فساد استخدام های بی ضابطه و قومی و قبیله ای هستید:
اولا واکنش به موضوع حکم شلاق جناب گوهرگانی که انتظار می رفت بلافاصله وی را عزل کرده و فردی شایسته را جایگزین کنید در شعاری بودن تمام مواضعتان در این خصوص تردیدی باقی نگذاشت .


ثانیا اینجانب از فرصت استفاده کرده و شما را دعوت می کنم به استخدام های غیر قانونی بیمارستان تازه افتتاح شده شهدای دولت آباد یاسوج ورود کنید و تا دیر نشده از به کارگیری این نیروهای غیر قانونی جلوگیری فرمایید.بسم الله این گوی و این میدان استخدام غیر قانونی.


4- شنیده ها حاکی است برخی از بزرگان استان مدتی است فشار به دستگاه قضا در استان را به منظور جلوگیری از اجرای حکم شلاق، شروع کرده و توصیه هایی مرقوم داشته اند؛ ما جوانان انقلابی در طلیعه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اعلام می داریم که جای مسئولین مدافع مفاسد در این نظام نیست و تا رسوایتان نکرده ایم هر چه سریعتر از این مواضع کوتاه آمده و به دامان انقلاب و ارزشهای آن برگردیدو در اینجا از ریاست محترم کل دادگستری استان خواهشمندیم هر چه سریعتر این حکم را که به اجراییات دادگستری نیز ابلاغ شده است را عملیاتی و اجرایی شدن این حکم را به اطلاع عموم رسانده تا دیگر مدیری جرأت دست درازی به بیت المال را نداشته باشد و بدانید این کار قطعا رضایت مقام معظم رهبری و حمایت عموم مردم را به دنبال خواهد داشت و نباید حرف یک عده شکم سیری که برگرده مردم سوارند را گوش داد.


ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
کاظم
1397/10/19 - 19:56
احسن درست نوشته اید
rateup 0
 ratedown 0
زخم خورده
1397/10/20 - 09:42
بله جناب استاندار سری هم به ... جدید در یاسوج بزنید واطلاعات استخدام های بی ضابطه که جوانان بی رابطه وپارتی را روانی کرده ببینید .
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.