گروه: اخبار استان خبر: 114428 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 ساعت : 08:25
رانندگان قانون گریز در شهر:

عدم توجه رانندگان به یک طرفه بودن خیابان های یاسوج/خطرتصادف در کمین شهروندان +تصاویر

قانون شکنی عده ای از رانندگان در سطح خیابان های شهر یاسوج علاوه بر ایجاد ترافیک در شهر باعث نارضایتی شهروندان وهمچنین خطر تصادفات می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ حقوق شهروندی در واقع مجموعه حقوق و امتیازاتی است که افراد به اعتبار موقعیت شهروندی خود بدست می آورند و نیز مجموعه قواعدی است که بر موقعیت آنان در جامعه حکومت می کند.


اما حفظ حقوق شهروندی مستلزم رابطه ای چندسویه بین دولت، جامعه و شهروندان است که رعایت این حقوق متقابل یعنی حق و تکلیف یک اخلاق مشارکتی، فعالانه و مسوولانه را می طلبد.

 

 

یکی از شهروندان در ارتباط باخبرنگار این پایگاه خبری تصاویری از نقض قوانین ومقررات به وسیله رانندگان  درشهریاسوج خیابان هجرت 3 فرستادند وذکرکرد که این خیابان یکطرفه است اما هیچ یک از رانندگان تابلوی یکطرفه خیابان را به آن توجه نکرده ودر ظهر وعصر که رفت وآمد بسیار زیاد است سبب ایجاد ترافیک وتصادفات در این مکان می شوند.

 

 

 

وی افزود: از آن جا که همه باید به قوانین احترام بگذارند ودرصصد رعایت کردن مقررات برآیند انتظار است که همه مسئولین نیز براین بی نظمی ها ونقض قانون به وسیله رانندگان نظارت کنند واز مشکلات متعددی که به دنبال دارد جلوگیری کنند هرچند که باید مردم وشهروندان نیز با رعایت قوانین  سبب نظم وامنیت در شهر یاسوج شوند.

 

در پایان تصاویر ارسالی یکی از شهروندخبرنگاران این پایگاه خبری آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.