گروه: اخبار استان خبر: 114427 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 ساعت : 09:08
فرماندار دنا مطرح کرد؛

تامین اعتبار بیمارستانهای شهر سی سخت و پاتاوه/علوم پزشکی یاسوج پیگیر مصوبات شورای اداری باشد

فرماندار دنا گفت: در رابطه با بیمارستان بزرگ شهر سی سخت و همچنین پاتاوه، جلسه ای با استاندار صورت گرفته شد و اعتبارات لازم برای عملیات عمرانی این بیمارستان تصویب شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ یکی از امور مهم در حوزه سلامت و درمان احداث مراکز درمانی و بیمارستانی برای پیگیری وضعیت سلامت جامعه است، در همین رابطه بیمارستن های شهر سی سخت و شهر و بخش پاتاوه با وجود اینکه مدت زمان زیادی از کلنگ زنی آنها سپری شده است، اما هنوز به مرحله عمرانی و ساخت و ساز نرسیده است.

 

 

در همین رابطه باید اشاره کرد سلامت جامعه زمانی تامین خواهد شد، که تمامی امکانات درمانی به اندازه کافی و دردسترس باشد، در غیر اینصورت با به خطر افتادن سلامت جامعه، از یک طرف باید به فکر تامین هزینه های ایجاد شده برآمد بود و از طرف دیگر در جامعه ای که سلامتی و نشاط نباشد، رشد و توسعه ای در تمام امور میسر نخواهد شد.

 

 

 فرماندار بویراحمد در گفتگو با بویرخبر گفت: در رابطه با بیمارستان بزرگ شهر سی سخت و همچنین پاتاوه، جلسه ای با استاندار صورت گرفته شد واعتبارات لازم برای عملیات عمرانی این بیمارستان تصویب شده است.

 

 

نادیا صداقت اشاره کرد: جلسه مذکور با حضور استاندار در شورای اداری در ایستگاه تنگ رواق برگزار شد، و در مصوبه ای اعلام و تامین اعتبار شده، و  دستور بر پیگیری توسط دانشگاه علوم پزشکی شده است.

 

وی بیان کرد: بنده در چند روز گذشته نامه ای به علوم پزشکی مبنی بر آمادگی اعتبار برای شروع عملیات این بیمارستان ارسال کردم که متاسفانه از آن نهاد تا اکنون خبری نشده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.