گروه: اخبار استان خبر: 114417 / تاریخ انتشار : 1397/10/18 ساعت : 17:08

بیانیه استانداری در حمایت از گوهرگانی بود یا عبور از معاون اقتصادی/تناقض هایی که منتظر پاسخ استاندار مانده اند

جعفر گوهرگانی خواه یا ناخواه معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد است و استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز از روز اول حضور در استان وعده برخورد با استخدام های فله ای را داده بود حال باید از معاون خود شروع کند و باید دید چه واکنشی نسبت به این موضوع خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بعد از صحبت‌های محسن اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در خصوص احکام 7 نفر از مدیران متخلف استان کهگیلویه و بویراحمد و نام بردن از «جعفر گوهرگانی» معاون امور اقتصادی استانداری با ارسال متنی در این باره توضیحاتی داد.

در بخشی از این بیانیه اماده است: پرونده مربوط به استخدام و به‌کارگیری نیرو توسط جعفر گوهرگانی در سازمان جهاد کشاورزی در سالهای ۹۳ و ۹۴ _ زمان مدیریت وی در آن سازمان - بوده و ارتباطی با معاونت فعلی مشارالیه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نداشته و بر این اساس ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متهم جفا به این مجموعه ومدیران و پرسنل زحمت کش و خدوم آن است. لازم به ذکر است ایشان در نیمه دوم سال 96 و آنهم پس از اخذ استعلامات قانونی لازم به سمت معاون استاندار منصوب شده است.

 

نکته جالبی در این بخش از بیانیه وجود دارد که آورده اند این اتهام مربوط به زمان حضور جعفر گوهرگانی در سازمان جهادکشاورزی است و ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی به عنوان متهم جفا به این مجموعه ومدیران و پرسنل زحمت کش و خدوم آن است.

 

حال باید پرسید آیا شخص جعفر گوهرگانی که به گفته خود شما استعلامات لازم در مورد او انجام شده است، جدا از مجموعه استانداری است که حالا این گونه از او برائت می جویید و به نظر می رسد با این بیانیه به نوعی پشت معاون اقتصادی استاندار خالی شده است که اعلام می شود نام بردن از وی به عنوان متهم جفا به مجموعه استانداری و کارکنان آن است.

 

بهتر است این گونه اظهارات که از آن به عنوان جفا به کارمندان یاد می کنید را برای افرادی که حقشان در استخدام ها خورده شده است استفاده کنید، چرا که در حق آن کسانی جفا شده است که به دلایل مختلف افراد دیگری به جای آن ها و به ناحق استخدام شده اند.

این ها حق خوری و جفا است نه این که بخواهید اقدامات فردی را که در این زمینه متهم شده است توجیه کنید و یا حتی با عبور از نام وی، سنگ مجموعه خودتان را به سینه بزنید.

جعفر گوهرگانی خواه یا ناخواه معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد است و استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز از روز اول حضور در استان وعده برخورد با استخدام های فله ای را داده بود حال باید از معاون خود شروع کند و باید دید چه واکنشی نسبت به این موضوع خواهد داشت.

 

از طرفی صدور این بیانیه به نظر نمی رسید لازم باشد و تنها شاید به این دلیل باشد که مجموعه استانداری خود را از این قضیه کنار بکشد و شاید حتی پروژه عبور از گوهرگانی را به شکل خیلی نرم کلید زده باشند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.