گروه: اخبار استان خبر: 114410 / تاریخ انتشار : 1397/10/18 ساعت : 12:20

یادداشت سیدقدرت حسینی خطاب به تاجگردون/احتمال دارد که خاطر فاخر از نوع ادبیاتم آزرده شود

نماینده سابق گچساران درمجلس دریاداشتی خطاب به تاجگردون نوشت:می‌طلبد در یک فضای غیرسیاسی از طریق کسانیکه سهمی در دفاع از گچساران و باشت دارند برای استیفای حقوق مشارالیهم بسترهای لازم مهیا گردد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازفتاب جنوب،سیدقدرت الله حسینی،نماینده سابق مردم گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی  درمطلبی خطاب به تاجگردون نوشته است:

 

برادر مکرم جناب آقای حاج غلامرضا تاجگردون
با سلام وتحیت و آرزوی توفیقات
احتراماً رقعه حضرتعالی را از یکی از سایتها دریافت و قرائت نمودم انشاء الله مصداق کلمه الحق یراد بها الباطل نباشد.

 

عدم پاسخ به آن را شایسته ندانستم هرچند مختصر یا مطول

باستحضار می رساند اگر از منظر دفاع واقعی و غیر تاکتیکی از همشهریانمان و عزیزانی که اسم برده شده به موضوع بنگریم در جهت تبیین این نگاه بینات وافی و دلایل کافی برای همه موارد مطروحه وجود دارد در آن صورت مطالب منتشره که تحت عنوان حقوق نادیده گرفته شده مشاهیر شهرستانهایمان به رشته تحریر درآمده است زیبا و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب زیباتر.

و می‌طلبد در یک فضای غیرسیاسی از طریق کسانیکه سهمی در دفاع از گچساران و باشت دارند برای استیفای حقوق مشارالیهم بسترهای لازم مهیا گردد.

اما چون نامه کاملاً سیاسی- انتخاباتی است لکن در قالب ادبیاتی که روانشناسی، جامعه شناسی و مردم شناسی در آن دخیل است نگارش یافته، افکار عمومی منتظر است تا با امعان نظر به مضامین، در قالب همان هدفی که سایه بر محتوی آن افکنده است پاسخ داده شود این احتمال وجود دارد که خاطر فاخر از نوع ادبیاتم آزرده گردد.

سید قدرت حسینی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.