گروه: اخبار استان خبر: 114393 / تاریخ انتشار : 1397/10/21 ساعت : 17:33

وقتی وزیر خارجه بحرین کاسه داغ تر از آش می‌شود +عکس

خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه رژیم بحرین با تلاش برای خودشیرینی و دفاع از آمریکا، پاسخ توئیت همتای ایرانی خود را با انتشار عکسی از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دوشنبه شب با انتشار عکسی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و گروه همراه او که همگی عینک‌های واقعیت مجازی به چشم دارند، بر سیاست‌های شکست خورده آمریکا در منطقه تاکید کرد.

 

ظریف در پیامی توئیتری نوشت: «می گویند یک عکس هزاران حرف در خود دارد. ولی این عکس، بیش از هزاران حرف درباره دهه‌ها سیاست‌های شکست خورده آمریکا در منطقه ما دارد.» وی سپس با اشاره به عکسی از ترامپ و همراهانش که همگی عینک‌های واقعیت مجازی (VR) بر چشم دارند، با اشاره به مَثَلی معروف نوشت: «در وادی کوران، حتی آن‌هایی هم که عینک VR زده‌اند باز کور هستند.»

 

اما دقایقی از انتشار این پیام نگذشته بود که وزیر خارجه بحرین به دفاع از ایالات متحده شتافته و با انتشار عکسی از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران مربوط به بازدید از راکتور هسته‌ای تهران در زمان ریاست جمهوری‌اش، به توئیت دکتر ظریف پاسخ داد.

 

خالد بن احمد در پیام خود نوشت: «آقای ظریف، این عکس میلیون‌ها حرف درباره کوری می‌گوید، همچنین درباره دهه‌ها مقاصد شوم، اهداف سلطه جویانه، و نمایندگی غیرواقعی یک ملت پرافتخار. ایران یک چیز است، و شماها یک چیز دیگر.»

رژیم آل خلیفه یکی از متحدین اصلی ایالات متحده در منطقه محسوب می‌شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.