گروه: اخبار استان خبر: 114387 / تاریخ انتشار : 1397/10/17 ساعت : 19:53
نامه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج به نماینده گچساران و باشت:

نماینده مردم نباید حامی ظلم کنندگان به مردم و خائنین به بیت المال باشد/حامی قوه قضائیه و مردم باشید

نماینده مردم نباید حامی ظلم کنندگان به مردم و خائنین به بیت المال باشد، تخلف در جذب نیرو و استخدام های فله ای یکی از بزرگترین آفت های این استان است و شما به جای حل این معضل از مفسدان حمایت می کنید؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از واکنش شب گذشته نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به حکم های صادر شده برای تعدادی از مدیران شهرستان گچساران؛ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج خطاب به غلامرضا تاجگردون نامه ای نوشتند که متن آن در زیر امده است:

 

((پیروی مکن از آنچه برای تو نیست بدان، علم نیست!زیرا که گوش و چشم و دل،تمام این اعضا و جوارح،درصورت پیروی از امر غیریقینی مورد بازپرسی و ماخذه قرار میگیرند.)) اسرا۳۶


نماینده محترم شهرستان گچساران آقای تاجگردون
باسلام
در پی حمایت اخیر جنابعالی از سه مسئول متخلف گچسارانی که ،نام و حکمهایشان توسط سخنگوی قوه قضاییه به صورت علنی اعلام شد، لازم است نکاتی را یادآور شد.


آقایان زینل زاده، علیرضا پناهپوری و جعفر گوهرگانی مرتکب تخلفات اداری ازجمله؛ جابجایی اعتبارات، تخلف در جذب نیرو و گرفتن رشوه شدند.


به گفته شما درست است که به جرم‌های بزرگی شبیه به اختلاسهای میلیاردی دست نزده اند اما تخلف، تخلف است و بزرگ و کوچک هم ندارد.


جابجایی اعتبارات طبق ماده۵۹۸ قانون مجازات اسلامی، محکوم به تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است و اجرای قانون هم برای تمام افراد یکسان است و فرقی نمیکند که مجرم چه کسی باشد؟!

نماینده مردم نباید حامی ظلم کنندگان به مردم و خائنین به بیت المال باشد.


تخلف در جذب نیرو و استخدام های فله ای یکی از بزرگترین آفت های این استان است و شما به جای حل این معضل از مفسدان حمایت می کنید؟

در اسلام و قرآن کریم رشوه دادن و گرفتن، امری است ناپسند و منع شده است، در ماده ۳قانون، تشدید مجازات مرتکبین ارتشا ،اختلاس و کلاهبرداری نیز در این باره آمده است درحکم مرتشی است.

ای کاش بجای حمایت از تمام این خلاف ها و ضایع کنندگان حقوق مردم، از قوه قضاییه و مردم حمایت کنید.

و اما طرفداری و حمایت شما از مجرمان گچسارانی هم جای تامل دارد!

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.