گروه: اخبار استان خبر: 114385 / تاریخ انتشار : 1397/10/18 ساعت : 08:10

بازگشایی راه های 30 روستای گرفتار در برف بخش دیشموک+تصاویر

رئیس اداره راهداری کهگیلویه: پس از تلاش های فراوان توانستیم تمام محورهای بسته شده را بازکنیم تا تردد برای خودروها آسان شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ راه های روستایی بخش دیشموک به دلیل بارش برف مسدود شد.

به گفته مردم بخش دیشموک راه های ارتباطی نزدیک به 30 روستای این بخش براثر بارش های اخیر مسدود و هیچ گونه راه ارتباطی با آن ها وجود ندارد و اگر کاری صورت نگیرد جاده های مواصلاتی به روستاهای مال خانی،مورخانی،لیراب ،آجم، سرتنگ لیراب و روستاهای دیگر بخش دیشموک بر اثر بارش برف مسدود و مثل سال های گذشته تا دو هفته مسدود خواهند بود.

در سال گذشته و به دلیل بارش برف و مسدود شدن این جاده ها از طریق بالگرد برای مردم روستا مواد غذایی ارسال شد.

 

 

امسال نیز همین اتفاق درحال رخ دادن است جاده های این روستا ها بسته و امکان تردد وجود ندارد. بخش دیشموک یکی از محروم ترین بخش های استان و حتی کشور است. این درحالی است که ظرفیت های بسیار زیاد و مناسبی برای فعالیت های اقتصادی و گردشگری در این بخش وجود دارد که از جمله ان ها میتوان به معدت نیترات روستای سرتنگ لیراب اشاره کرد که هیچ گونه توجهی به آن نمی شود.

 

ماهیاری رئیس اداره راهداری کهگیلویه در مصاحبه تلفنی با خبرنگار کهگیلویه گفت: هم اکنون در حال بازگشایی راه های این مناطق هستیم و سعی شده راه های اصلی و مهم باز شود. هم اکنون تیم راهداری در حال عملیات بازگشایی این محورهاست.

 

وی افزود: پس از تلاش های فراوان توانستیم تمام محورهای بسته شده را بازکنیم تا تردد برای اتومبیل ها آسان شود.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.