گروه: اخبار استان خبر: 114382 / تاریخ انتشار : 1397/10/19 ساعت : 12:58
طی تماس تلفنی مجری تلویزیون با فرماندار چرام؛

پیگیری کلیپ صبح زاگرس درباره مشکل آب روستای توگبری چرام/وعده فرماندار چرام؛ 22 بهمن 97+کلیپ

کلیپی در صفحه مجازی یکی از مجریان تلویزیون منتشر شده است که فرماندار چرام در گفتگویی تلفنی وعده اتمام آبرسانی توگبری را 22بهمن سال جاری اعلام می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون اقتصادی وزیر کشور روز پنجم دی ماه به چرام سفر و از نزدیک مشکلات و محرومیت های این شهرستان را مشاهده کرد.

 

در پی مشاهده نبود آب در روستای توگبری، معاون وزیر کشور با اعلام نگرانی و عدم رضایت کافی از عملکرد مسئولان به فرماندار چرام اعلام کرد یک ماه فرصت دارید که مشکل آب این روستا را برطرف کنید در غیر این صورت برکنار می شوید؛ که این صحبت ها با واکنش های مختلف کابران مجازی همراه بود.

 

در پی انتشار کلیپی مبنی فرصت یک ماهه معاون وزیر اقتصاد برای اتمام پروژه آبرسانی روستای توگبری به فرماندار چرام،بسیاری از شهروندان نیز خواهان بررسی و اتمام این پروژه شدند.

 

در این میان کلیپی در صفحه مجازی یکی از مجریان تلویزیون منتشر شده است که فرماندار چرام در گفتگویی تلفنی وعده اتمام آبرسانی توگبری را 22بهمن سال جاری اعلام می کند.

 

در این کلیپ فرماندار چرام از فعالیت و کار بر روی این پروژه خبر می دهد و بیان می کند که در روز 22بهمن ماه سال جاری چنین پروژه ای را به اتمام می رساند.

 

حال همه ی مردم چرام در انتطار وعده فرماندار هستند تا شاید نویدی بر بی آبی روستای توگبری باشد.

 

گزارشی که پیش از این از طریق صبح زاگرس منتشر شده بود را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.