گروه: اخبار استان خبر: 114373 / تاریخ انتشار : 1397/10/17 ساعت : 14:48

تشکر ویژه تعمیرکاران سی سخت از شهرداری و شورای شهر/کم کاری شما کار ما را رونق داده است!+تصاویر

جمعی از تعمیرکاران و جلوبندی های شهر سی سخت به خاطر وجود دست اندازی ها و چاله چوله های شهر سی سخت از آقای شهردار و شورای شهر تشکر ویژه کرده و اقرار کرده اند که وضعیت کاسبی آنها با این وضعیت بغرنج خیابان ها رونق خوبی گرفته است!.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به دلیل دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان به قطب گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل شده است و سالانه پذیرای مسافران و گذدشگران زیادی است.

 

 

این حجم بالای گردشگر در شهر سی سخت، کار شهردار و شورای شهر را دشوار تر می کند چرا که یکی از مقوله های توسعه یافتگی و پیشرفت شهری، توجه به زیرساخت ها و مبلمان شهری است.

 

 

شهرسی سخت یک شهر کوچک با مساحت و جمعیت کم بوده که مدیریت و توسعه زیرساختی آن کار آنچنان دشواری نیست، ولی با این وجود شاهد برخی معضلات در شهر سی سخت به خصوص در سطح خیابان های شهر هستیم.

اگر با خودرو در شهر سی سخت حرکت کنید متوجه وضعیت بغرنج خیابان های شهر خواهید شد. خیابان هایی که 10 متر آسفالت سالم ندارند و هر قدم از آن یا کنده کاری ترمیم نشده است و یا چاله چوله هایی که سایردستگاه ها ایجاد کرده و آن را مرمت نکرده اند.

 

 

 

 

گاهی اوقات با دست اندازهایی در خیابان های شهر سی سخت مواجه می شویم که در واقع چاله هایی هستند که به صورت رفع تکلیفی توسط آب و فاضلاب شهری مرمت شده و آسفالتی را به صورت نامنظم بر روی آن ریخته که خود باعث ایجاد دست انداز شده است به طوریکه گویی کودکی که در حال ماسه بازی و این وضع را به وجود آورده است!

 

 

به همین منظور تعمیرکاران و جلوبندی های شهر سی سخت از شهردار و شورای شهر بابت این دست اندازی ها و چاله چوله های موجود در خیابان های تشکر ویژه کرده اند چرا که کار و کاسبی آنها رونق خوبی گرفته است و روزانه با مشتریانی مواجه می شوند که خودروی آنها در اثر برخورد با چاله ها و دست اندازی های شهر صدمه دیده است.

 

 

رانندگان و شهروندان سی سختی آرزو دارند که حداقل خیابان های اصلی شهر سی سخت که زیاد هم نیستند، آسفالت ریزی شود تا از این وضعیت بغرنج رهایی یابند چرا که این خبابان ها پر از دست اندازی های ریز و درشت و سرعت گیرهای کوه مانند است که به جز نارضایتی مردم از مسوولان چیز دیگری به همراه ندارد.

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.