گروه: اخبار استان خبر: 114336 / تاریخ انتشار : 1397/10/16 ساعت : 22:42

واکنش عجیب تاجگردون به حکم شلاق شهردار سابق گچساران و معاون استاندار

نماینده شهرستان های گچساران و باشت در صفحه شخصی خود در اینستاگرامش نسبت به حکمی که توسط بازرس ویژه قوه قضائیه امروز در جمع خبرنگاران منتشر شد واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده شهرستان های گچساران و باشت در صفحه شخصی خود در اینستاگرامش نسبت به حکمی که توسط بازرس ویژه قوه قضائیه امروز در جمع خبرنگاران منتشر شد واکنش نشان داد و نوشت:

امروز در خبری آمد که قوه قضاییه توسط جناب آقای اژه ای برخی احکام در خصوص برخی از مدیران کشور را که مشکل مالی دارند به اسم نام بردند.

 فارغ از هر نوع نگاه سیاسی که داشته باشیم این چند نفر اعلام شده از شهر من بدلیل تخلف نه چندان بزرگ اداری به عنوان افراد مشکل دار اقتصادی مطرح شدند.

اقای زینل زاده شهردار پاکدست شهرم که چند سال خدمت صادقانه داشتند' علیرضا پناهپوری انسان شایسته و پاکدستی که فقط یک امضاء برای جابجایی یک اعتبار از دستگاهی به دستگاه دیگر داشت و دکتر جعفر گوهرگانی که سی سال از خدمتش ذره ای آلودگی مالی نداشتند و به زعم مسئولین محترم قضایی تخلف در جذب نیرو داشتند.

آقایان محترم مسئولین محترم قضایی درست است که این روزها هر گوشه یک اتفاق خاص صورت میگیرد ولی خدایی موضوع آقایان نه اختلاس است و نه حیف و میلی بوده بلکه برای انجام کاری یک تخلف انجام داده اند که البته حتما باید اداء کنند ولی آیا شایسته است در کنار این سلاطین دزد این انسانهای شایسته هم ردیف شوند. لطفا رافت، عدالت و آبروی انسانها را ببینید.

 

در اینجا ذکر چند نکته لازم به نظر می رسد؛ 

اول اینکه هر مدیری که دچار تخلف شده است باید با او برخورد شود و این برخورد با توجه به نوع نخلف می تواند تعیین شود.

دوم اینکه عده ای می گویند تاجگردون با این پیام یکی از رقبای احتمالی خود در انتخابات آینده را از پیش رو برداشت و با زیرکی این کار را انجام داده است.این در حالی است که زینل زاده یکی از مدیران مورد حمایت تاجگردون بود.

سوم اینکه اگر افرادی مانند جعفر گوهرگانی به زعم مسوولین قضایی تخلفاتی در جذب نیرو داشته است،حتما این زعم از سوی دستگاه قضایی درست بوده که چنین حکمی صادر کرده است و دلیل این حمایت از سوی تاجگردون جای بسی سوال دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.