گروه: اخبار استان خبر: 114258 / تاریخ انتشار : 1397/10/15 ساعت : 11:52

جنازه یک زن در مریخ کشف شد +عکس

همین تازگی بود که خبر دریافت سیگنالهای تهدید آمیز از فضا و هشدار رئیس جمهور سابق آمریکا، اوباما در مورد حمله موجودات فضایی جنجال به پا کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ این بار خبر کشف اسکلت یک زن روی مریخ خبر ساز شد، ادعای حیات در کره ی مریخ همیشه جذاب و جنجالی بوده است، تصور وجود موجودات فرازمینی و فضایی در کرات دیگر کنجکاوی بسیاری از افراد را همیشه بر می انگیزانده، جویندگان کنجکاو موجودات فضایی همیشه در جستجوی یافتن نشانه های حیات در سایر سیاره ها هستند اما حالا ادعای عجیبی را مطرح کرده اند.

 

“اسکات سی وارینگ” پژوهشگر و محقق فعال در خصوص موجودات فضایی به تازگی ادعا کرده است که در یکی از عکس هایی که توسط ناسا در سال 2012 از سطح مریخ تهیه شده است مورد عجیبی را یافته است. بنا بر ادعای وی تصویر حکاکی شده یک زن در حالی که بر روی یک تخته سنگ دراز کشیده است کاملا قابل مشاهده است.

 

جنازه یک زن در مریخ کشف شد +عکس

در این تصویر این زن حکاکی شده با موها و لباس های بلند به نظر می رسد.اسکات” در وبلاگ خود در توضیح این عکس نوشته است: من تا کنون در عکس های ناسا صدها مورد مشابه پیدا کرده ام اما هیچ کدام شبیه انسان نبودند. اما این یک موجود حکاکی شده شبیه انسان است. به نظر می رسد وی لباس های بلندی را پوشیده است.گفتنی است؛ پیش‌تر نیز در یکی از عکسهای آرشیوی مربوط به سفر آپولو 11 به ماه که توسط ناسا منتشر شده بود شی ناشناسی در حال پرواز بود که برخی آن را یک سلاح واقعی موجودات فضایی دانستند

 

همچنین پیش ازین نیز فیلمی از سطح مریخ منتشر شده بود که تصویر یک اسکلت غول پیکر در میان صخره های مریخ به چشم میخورد !

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.