گروه: اخبار استان خبر: 114251 / تاریخ انتشار : 1397/10/14 ساعت : 16:42

بابک مرادی بازیکن کهگیلویه وبویراحمدی به فولاد خوزستان می رود

مرادی فوتبال خود را در سن 16 سالگی از تیم جوانان فجر سپاسی شروع کرد و یک فصل را در این تیم گذراند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ بابک مرادی ، بازیکن کهگیلویه وبویراحمدی است 25)  سال سن دارد، قد او 177 سانتی‌متر می‌باشد؛ بابک مرادی به عنوان مهاجم برای تیم خود بازی می‌کند و از پای چپ خود به خوبی بهره می‌گیرد .

این بازیکن در حال حاضر با شماره 11 برای تیم فوتبال ملوان بازی می‌کند.

 

آخرین بازی بابک مرادی برای تیم فوتبال ملوان مقابل تیم گل گهر سیرجان می‌باشد. این بازی با نتیجه ملوان (1 - 3) گل گهر سیرجان به پایان رسید.

بابک مرادی مهاجم کهگیلویه و بویراحمدی در  تیم راه آهن تهران توانست آمار ۱۰ پاس گل، ۴ گل و گرفتن سه پنالتی را برای خود ثبت کند.

 

 

بعد از یک سال از بازی در شهرداری یاسوج  به تهران آمد و در تیم پارسه تهران بازی کرد. بعد از آن به تبریز رفت و شاگرد مهدی پاشازاده شد.

 در تیم لیگ یکی شهرداری تبریز بازی های درخشانی را به نمایش گذاشت و باعث شد که پیشنهادات از لیگ یک و لیگ برتر کسب کند که نهایتا رهسپار مشهد مقدس شد

.

بابک مرادی کسی است که گل صعود سیاه جامگان به لیگ برتر در مقابل دیدگان ١٠هزار هوادار مشهدی و در ورزشگاه تختی مشهد که محبوب مشهدی ها شد را بزند.

 

 بعد از صعود، دوباره پیشنهاداتی از لیگ برتر برای مرادی آمد ولی او در سیاجامگان ماندنی شد این‌بار در لیگ برتر و در زمان رسول خطیبی.

رسول خطیبی سرمربی سیاه جامگان اعتقاد شدیدی به این بازیکن داشت در حالی که ۴ بازی بیشتر نبود، مرادی ٢ بازی برای سیاه جامگان انجام داد و کم کم بعد از مدتها گفتیم شاهد یه چپ پای تمام عیار شدیم که خطیبی رفت کاظمی آمد و نمی دانیم چه شد که مرادی محو شد.

روزها یکی پس از دیگری گذشت تا اینکه بابک مرادی به راه آهن پیوست.

 

راه آهنی که دوباره می خواست به لیگ برتر بازگردد؛ مهدی پاشازاده تیم یک دستی بست که نیم فصل جز مدعی ها بود ولی در همان نیم فصل که رفت، بازیکنان نامی این تیم نیز همراه او رفتند.

 

  اما بازهم بابک ماند به خاطر غیرتش ولی این بار بابک تک و تنها بود چون ٨ بازیکن فیکس راه آهن رفتند ولی بازیهای که مرادی برای راه آهن انجام داد توانست دوباره نوید یک چپ پای تمام عیار را به فوتبال ایران داد.

 

بابک مرادی بازیکنی چپ پا تخصصی که هافبک چپ یا همان وینگر چپ که یک سال در تیم شهرش بخاطر نبود دفاع چپ بازی کرد.

 بازیکنی سرعتی، تکنیکی و شوت زنی که نوید روزهای خوبی به فوتبال ایران خواهد داد.

 

مرادی فوتبال خود را در سن 16 سالگی از تیم جوانان فجر سپاسی شروع کرد و یک فصل را در این تیم گذراند.

 سپس به تیم شهرداری یاسوج رفت و به عنوان سهمیه جوانان در تیم بزرگسالان بود؛ وی سابقه بازی در تیم های پارسه،  فولاد یزد، شهرداری تبریز را داراست و مجموعا 7 گل در این تیم ها به ثمر رساند.

 

این بازیکن در تیم سیاه جامگان به مدت یک فصل و نیم حضور داشت و گل صعود به لیگ برتر را مقابل مس رفسنجان برای این تیم به ثمر رساند.

همچنین مرادی سابقه بازی در الومینیوم اراک و راه اهن را داراست 5 گل و 15 پاس گل را در کارنامه دارد و توانسته 5 پنالتی از حریفان بگیرد.

بابک مرادی دو فصل آینده در باشگاه ملوان دوران خدمت سربازی را سپری خواهد کرد.

این بازیکن هم اکنون به فولاد خوزستان می رود ودر این تیم بازی می کند.

 

 

انتظار است که مسئولین از این استعداد ها و ظرفیت های جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد حمایت کنند تا شاهد پویایی هرچه بیشتر جوانان استان باشیم.

 

برای بابک مرادی جوان ارزشمند هم استانی که توانسته است این افتخارات را در کارنامه خود به ثبت رساند؛  آرزوی موفقیت روزافزون داریم امید است که مسئولین به قابلیت های این جوانان افتخار آفرین استان توجه نمایند و از آنها حمایت کرده تا قله های موفقیت را طی نمایند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.