گروه: اخبار استان خبر: 114218 / تاریخ انتشار : 1397/10/13 ساعت : 08:03
صبح زاگرس در روزی که گذشت؛

ماجرای قتل روستای گنجه ای بویراحمد/طعنه تند فرماندار سابق کهگیلویه به پروژه فنی و حرفه ای چرام/واکنش مدیرکل صمت استان به توزیع گوشت 37 هزار تومانی/شرکت پلیمر صنعت باقری به دلیل معوقات بانکی مصادره می شود/واکنش مدیرکل سیاسی استانداری به حوادث 9 دی گچساران

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

گوشت ۳۷ هزاری بر چه اساسی توزیع شد؟/ با کدام ادله ادعای تنظیم قیمت گوشت را دارید؟

لذا در پایان می توان گفت: بهتر است مسوولان استان به فکر حل مشکل قیمت گوشت به طور دایمی باشند و به نظر می رسد این نوع توزیع می تواند باعث اشکال در تنظیم قیمت گوشت در آینده نزدیک شود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************************

در مصاحبه با خانوده شهید علیزاده و خیر بنام مطرح شد؛

وعده محقق نشده نماینده و آرزوی پدر شهیدی که همرزم رهبر انقلاب بود/گلایه های پدر شهیدی که با کمک کپسول اکسیژن زندگی می کند+تصاویر

او یکی از خیرین بنام شهرستان چرام است که چندین هکتار زمین خود را در راه خدا جهت ساخت مدرسه، خانه بهداشت، قبرستان، پایگاه و مواری از این دست وقف کرده و خود در خانه ای کوچک و قدیمی زندگی می کند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

****************************

در نشست ترویج فرهنگ صلح و سازش مطرح شد؛

ماجرای قتل روستای گنجه ای بویراحمد/اگر طایفه ای در دادگاه پرونده داشت برایش کسر شان بود/مشکل از ما مسئولین است!

حجت الاسلام مزارعی گفت: کمک کنید نگذارید که کهگیلویه و بویراحمد و پاکی و قداست آن زیرسوال برود و مانند دیگر جاها شود، مردم استحقاق خدمت دارند مشکل از ما مسئولین است و مدیر باید خادم باشد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*********************************

در نشست شورای راهبری طرح جهاد روشنایی مطرح شد:

هفت هزار فرصت شغلی در حوزه فناوری در استان/تسهیلات 400 میلیون ریالی به متقاضیان طرح جهاد روشنایی بسیج مهندسین صنعتی+تصاویر

طرح جهاد روشنایی، توسعه منابع انرژی کم برخوردار کشور از طریق پنل های خورشیدی در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی،شرایط جغرافیایی خاص، ظرفیت های زیاد کشور در این حوزه و از برنامه های شاخص سازمان بسیج مهندسین صنعتی در سال 97 است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************

طعنه تند فرماندار سابق کهگیلویه به پروژه فنی و حرفه ای چرام/مشکل از مدیران استانی است نه دسیسه های امریکا!

فرماندار سابق کهگیلویه در پیج اینستاگرامی خود به پروژه فنی و حرفه ای چرام واکنش نشان داد و عدم افتتاح این پروژه را سوء مدیریت مدیران شهرستانی و تبعیض در اعتبارات استانی دانست.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************

واکنش مدیرکل صمت استان به توزیع گوشت 37 هزار تومانی/دلایل نوسانات قیمت گوشت؛ از دام های فراری تا قصابان متخلف

در مرحله اول توزیع، 4 تن گوشت قرمز منجود بین قصابانی که کمترین سابقه تخلف را دارند توزیع شده است که در 10 نقطه شهر واقع شده و دسترسی شهروندان به آنها راحت است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************

یادداشتی از مرحوم آیت الله شاهرودی خطاب به آمیراحمد تقوی/واکنش جالب عالم کهگیلویه و بویراحمدی به استفاده از لفظ آیت الله برای خودش+عکس

مرحوم آیت الله شاهرودی در سال ۱۳۸۹ آخرین اثر علمی خود تحت عنوان رسالۀ «منهاج الصالحین» را که تازه انتشار یافته بود برای آ میر احمد تقوی فرستادند و در صفحۀ اول کتاب خطاب به وی جمله ای نوشتند که با واکنش جالبی از آمیراحمد تقوی همراه بود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*******************************

آنچه در دیدار مدیرکل صداوسیما و رئیس دانشگاه یاسوج مطرح شد+تصاویر

در این نشست رئیس دانشگاه یاسوج همدلی و همراهی دانشگاه عمومی صداوسیما و دانشگاه یاسوج در استان را زمینه پیشرفت، توسعه و تعالی استان عنوان کرد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

***************************

در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مطرح شد؛

تشرهایی که 30 میلیارد را زنده کرد/شرکت پلیمر صنعت باقری به دلیل معوقات بانکی مصادره می شود+تصاویر

مزارعی گفت: کارگروه هایی که تسهیلات اعطا می کنند باید از کسانی که در صدد کارآفرینی بوده حمایت کنند و با کسانی که قصد سوءاستفادهدارند حتی اگر فرزند مزارعی حتی باشد برخورد شود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************

مسئولان لطفا پاسخگو باشید:

حنای بدون رنگ وعده های مسئولان نزد روستانشینان/افزایش ناهنجاری اجتماعی به دلیل مهاجرت روستائیان به شهرها

روستاها پیشانی توسعه شهرها هستند چرا که اگر خدمات به درستی به روستاها صورت پذیرید شاهد کاهش مهاجرت به شهرها و افزایش خدمات شهری خواهیم بود ولی وقتی مسئولان وعده های برای رفع مشکلات روستانشینان می دهند و کم کم به وادی فراموشی سپرده می شود مردم نیز ناچار به مهاجرت از روستاها و تمرکز در شهرک های حاشیه شهر ها می شوند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************

واکنش مدیرکل سیاسی استانداری به حوادث 9 دی گچساران+تصاویر

مدیرکل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: اشتباهی که در مراسم ۹دی گچساران به وقوع پیوست اقدامی بسیار ناپسند و غیرقابل دفاع است که امیدواریم متولیان امر این ماجرا را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهند و با شخص یا اشخاص خاطی برخورد های قانونی را انجام دهند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

********************************

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.