گروه: اخبار استان خبر: 114181 / تاریخ انتشار : 1397/10/12 ساعت : 11:55
در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مطرح شد؛

تشرهایی که 30 میلیارد را زنده کرد/شرکت پلیمر صنعت باقری به دلیل معوقات بانکی مصادره می شود+تصاویر

مزارعی گفت: کارگروه هایی که تسهیلات اعطا می کنند باید از کسانی که در صدد کارآفرینی بوده حمایت کنند و با کسانی که قصد سوءاستفادهدارند حتی اگر فرزند مزارعی حتی باشد برخورد شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛صبح امروز نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه وبویراحمد در دادگستری استان برگزار شد.

 

حجت الاسلام مزارعی در این نشست گفت: مسئولیت پذیری یعنی امانت دار بودن معنا شده و نباید به سرمایه مردم و وقت آنها خیانت نکنیم.


مدیر کل دادگستری استان با اشاره به فرمایشات حضرت رسول(ص) عنوان کرد: امت من از جانب خدا به آن ها آیاتی نازل شده مبنب بر نزول رحمت مادامی که خیانت نکنند و درصوت خیانت، قحطی و بلا گرفتار آنها خواهد شد.

 

 

وی بیان کرد: امروز در برابر خون شهدا و زجرهایی که ولی امر و رهبری متحمل می شوند مسئول بوده، و باید پاسخگو باشیم.

 

مزارعی گفت: کارگروه هایی که تسهیلات اعطا می کنند باید از کسانی که در صدد کارآفرینی بوده حمایت کنند و با کسانی که قصد سوءاستفادهدارند حتی اگر فرزند مزارعی حتی باشد برخورد شود.

 

 

مزارعی اشاره کرد؛ روزی که وارد این استان شدم با یک چمدان آمدم و اگر روزی از این استان با امکانات و اموال فراوان رفتم، بدانید خیانتکارم، و بنده برای خدمت به مردم به این استان آمده ام و در این روابط قومی و فامیلی را کنار گذاشته ام و اگر روزی احساس کنم در این پست کاری از بنده بر نخواهد آمد، این پست را ترک خواهم کرد.

 


حجت الاسلام مزارعی: از مجموعه بانک ملی برای پیگیری وصول مطالبات قریب به ۳۰ میلیارد تومان تقدیر و تشکر میکنم.

 

گفتنی است، در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی تعدادی از صاحبان صنایع و کارخانه داران استان حضور داشتند که به بیان خواسته ها و مطالبات خود پرداختند.

 

 
 

یکی از کارآفرینان استان به نام  عباسی که مسئول کارخانه آرد آبشار گستر دنا بوده، بیان کرد: دو میلیارد و صد میلیون تومان تسهیلات به مت اختصاص داده شد و از این مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون تومان پرداخته شده، اما این کارخانه در حال حاضر با بیست درصد ظرفیت کار میکند، از طرفی این مجموعه به دلیل مشکلاتی از طرف ارگان های مختلف نظیر آب و برق و گاز به علت بدهی اندک دارد، که ایا ادارات درصدد قطع ان ها هستند که تقاضا داریم با این کارخانه همکاری شود.

 

وی هنچنین گفت: در رابطه با بانک به علت بدهی، تقاضا کردیم اموال کارخانه را جمع آوری کنند که مزارعی در جواب گفت: ما با کسانی که سوءاستفاده میکنند برخورد میکنیم و از کارآفرینان حمایت می کنیم، در ادامه عباسی خواستار مهلت برای پرداخت بدهکاری های از بانک صنعت و معدن شد.

 

 
 
 
نماینده بانک صنعت و معدن پیرامون مشکلات کارخانه آرد عباسی گفت: در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و وجود قوانینی برای تعیین و تکلیف مطالبات بانکی، باید بخشی از بدهی های آقای عباسی پرداخت شده، که عباسی در جواب گفت حاضر هستم بخشی از این بدهی ها پرداخت شود.
 
 
 

در این نشست سخنگوی بانک سپه به شرکت های بدهکار اشاره کرد و گفت: شرکت پلیمر صنعت در سال ۸۵  توسط هوشنگ باقری تسهیلات دریافت کرده که در سال ۹۴ اقساط را تقسیط شد اما این اقساط پرداخت نشده و اکنون معوقه دارد، نهایتا بانک از تهران دستور داده که روند انتقال سند این شرکت به نام بانک مصادره شود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.