گروه: اخبار استان خبر: 114139 / تاریخ انتشار : 1397/10/11 ساعت : 17:18

توضیحات رئیس ورزش و جوانان چرام درباره ابهامات شماره حساب بیمه ورزشکاران و فردی که 4 مسئولیت دارد

طی تماس های تلفنی مکرر فعالان ورزشی و برخی از مسئولان باشگاه های ورزشی به خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی در چرام مبنی بر عدم رضایت از مواردی نادر در اداره ورزش و جوانان چرام اعلام بوده و گلایه مندی خود را عنوان کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی تماس های تلفنی مکرر فعالان ورزشی و برخی از مسئولان باشگاه های ورزشی به خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی در چرام مبنی بر عدم رضایت از مواردی نادر در اداره ورزش و جوانان چرام، گلایه مندی خود را عنوان کردند.

 

یکی از این فعالان به انتقال هزینه های بیمه ورزشکاران به حسابهای شخصی یکی از کارکنان در این اداره اشاره کرد و عنوان می‌کند که این کار غیرقانونی است و باید به حساب هیئت پزشکی منتقل شود.

 

یکی از موارد دیگری که مورد نارضایتی این فعالان بوده است، چهارمسئولیتی است که یک کارمند در این اداره دارد که سوالی را عنوان می کند آیا یک کارمند از عهده چهار مسئولیت برمی آید؟

 

 از موارد دیگر اختصاص وام به مسئولان باشگاه ها و هیئات است که به صورت مجدد سوالی را طرح کردند که ویژگیهای افراد برای تخصیص این وام چیست؟

 

بر همین منوال به سراغ سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام رفتیم و طی تماس تلفنی خواستار پاسخگویی به این ابهامات شدیم.

 

رحمت الله محمدی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام با اشاره به اینکه اداره کل و مجموعه ورزشی در قبال بیمه کنندگان سهمیه میدهد و طبق فاکتور کارت بیمه صادر می کند، گفت: هر 6 ماه یکبار کارت های دریافتی از طرف هیئت پزشکی استان مورد بررسی قرار می گیرد.

 

وی افزود: بنابراین هزینه بیمه به حساب شخصی کارکنان واریز نمیشود و اگر به حساب کارکنان واریز شود ,موظف است ظرف ۴۸ ساعت آینده همان زمان مبلغ دریافتی را به حساب هیئت پزشکی واریز کند.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان چرام گفت:برخی هیات های ورزشی ساماندهی نشده اند و هیچگونه پرونده‌ای جهت تشکیل هیئت ورزشی خود صورت نداده بودند که صدور دسته چک و مهر برای هیات ورزشی کاملا قانونی بوده و برای سهولت در انجام فعالیت های هیئت های مختلف الزامی است.

 

وی افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در سطح شهرستان و با هماهنگی با اداره کل و فرماندار یکی از خدمتگزاران این اداره را با حفظ سمت قبلی و سابقه کاری به عنوان کارشناس امور ورزشی در اداره منصوب کردیم.

 

محمدی اظهار کرد: درخواست جذب نیرو به اداره کل داده‌ایم و به زودی در استخدامی های جدید درج می‌شود اما در جهت وضعیت و تسریع در فعالیت‌های ورزشکاران مواردی را که در وظیفه ما نیست، انجام می دهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
اسماعیل کرمی
1397/10/11 - 21:46
با توجه به صحبت های که شد و طبق اسناد معتبر شماره حساب شخصی خیلی وقته که میدن به هیات ها .این کار غیر قانونیه.یه نفر نمیتونه چهار تا پست کلیدی داشته باشه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.