گروه: اخبار استان خبر: 114120 / تاریخ انتشار : 1397/10/10 ساعت : 17:07
رئیس اداره طرح و برنامه ریزی صمت استان خبرداد:

پرداخت ۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و پایدار روستایی در سال جاری

رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان از پرداخت ۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و پایدار روستایی در ۹ماه گذشته از سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان از پرداخت ۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و پایدار روستایی در ۹ماه  گذشته  از سال ۹۷ خبر داد.

 

طاها شایان رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی با اعلام این خبر افزود: در ۹ماه گذشته از سال جاری ۲۲۳فقره پرونده اشتغال فراگیر و توسعه پایدار روستایی به بانک های عامل معرفی و تسهیلات دریافت نمودند.


وی مبلغ تسهیلات پرداختی را۲۰۰میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:تسهیلات فوق  مختص طرح ها و واحدهای صنعتی و صنفی دارای مجوز کهگیلویه و بویراحمد است.

 

شایان تصریح کرد:در این فرایند پیش رو قریب به ۹۰۰نفر شغل پیش بینی شده است و امید داریم این تعداد شغل تحقق خواهد یافت.


این مسئول در ادامه بیان داشت: کسانی که  شرایط گرفتن تسهیلات فراگیر و توسعه پایدار روستایی را دارند می توانند از طریق سامانه کارا ثبت نموده و درصورت داشتن هر گونه ابهامی ،به اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان و در شهرستان ها به کارشناس مربوطه  مراجعه نمایند.


طاها شایان رئیس طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان اشاره داشت:سامانه بهین یاب نیز به ادرس www.behinyab.ir برای ثبت نام صنعت گرانی که متقاضی تسهیلات از محل منابع رونق تولید  دارای    طرح  بالای ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی و همچنین سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی فعال می باشد،ضمن اینکه کارشناسان سازمان صنعت و معدن بصورت مستمر  بر روی دریافت ها و هزینه کرد تسهیلات  نظارت دقیق دارند.

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.