گروه: اخبار استان خبر: 114119 / تاریخ انتشار : 1397/10/11 ساعت : 08:56
درگفتگو با کارگردان کهگیلویه و بویراحمدی مطرح شد؛

"قلاده های طلا" حقیقت فتنه ۸۸ را به خوبی نشان داد/جریان سیاسی عامل حوادث۸۸ فیلم را تخریب می کنند

هادی اصل: جریان سیاسی که عامل حوادث در فتنه 88 بوده اند قطعا این فیلم را تخریب خواهند کرد چرا که قلاده های طلا حقیقت فتنه ۸۸ را به خوبی به تصویر کشید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ باوجود تخریب هایی که توسط برخی از افراد و رسانه ها در رابطه با پخش فیلم "قلاده های طلا" صورت گرفت ، توسط مقام معظم رهبری مورد تحسین قرار گرفت.

 

دراین خصوص جواد هادی اصل بازیگر و کارگردان کهگیلویه و بویراحمدی که امسال چند اثر را به جشنواره فیلم عمار رسانده است؛ در گفت و گو با صبح زاگرس بیان کرد: این فیلم باوجود اینکه زحمت زیادی برای آن کشیده شد، بخشی ازحوادث سال 88 را به نمایش گذاشته است ولی آن گونه که شایسته این فیلم بود به آن پرداخته نشد.

 

هادی اصل تصریح کرد: کارگردان ژانر خوبی را انتخاب کرد و بنده به عنوان مخاطب این فیلم به آن علاقه مند هستم، محتوای این فیلم بسیار تأثیر گذار است، از مسائل خانوادگی درفیلم گرفته تا  مباحث سیاسی آن، با همه مشقت های که در این راه بوده کارگردان آن اثر زیبایی به نمایش گذاشته است.

 

 

وی ادامه داد: اگر نسل آینده ما که این حادثه ها را ندیده اند و با آن برخورد نداشته اند این فیلم ها را مشاهده کنند، حقیقت مباحث فتنه 88 را بهتر می توانند درک کنند.

 

جواد هادی اصل بیان کرد: اگردردهه 60 به دنیا نیامده بودم و اگر شاهد فتنه های گروهک منافقین نبودم، هم اکنون نمی توانستم به حقیقت فتنه  پی ببرم و در حال تماشای فیلم هایی مانند "نیمروز" باشم.

 

هادی اصل افزود: فرزندانی که در سال 88 و بعد از آن به دنیا آمدند با دیدن فیلم قلاده های طلا می تواند تاریخ آن زمان را مشاهده کند؛ آن هم در قالب یک فیلم که اتفاقات آن سال را روایت می کند.

 

وی اظهارکرد: جریان سیاسی که عامل حوادث در فتنه 88 بوده اند قطعا این فیلم را تخریب خواهند کرد، آنها مخالفت خود را یا با تخریب یا هم نفی موضوع نشان می دهند و این یک چیز طبیعی است.

 

جوادهادی اصل تصریح کرد: عاملی که در سال 88 سبب اتفاق افتادن حوادث تلخ آن سال شدند اجازه نخواهد داد و نمی پذیرد که علیه آن صحبتی شود، در بحث هنر و پرداختن به آن در عرصه سیاست، قدرت تأثیری گذاری خاص خود را دارد  و قطعا جریان های مخالف نسبت به این موضوع واکنش نشان می دهند، همانطور که در چندین سال پیش نماهنگی به نام (ایستاده ایم) ساخته شد، باوجود انتقادات شدیدی که نسبت به آن وجود داشت، اما واکنش های بین المللی نیز به همراه داشت، که حتی تا اسرائیل هم نسبت به ساخت چنین آثار هنری در ایران واکنش نشان داد چون این آثار و این فیلم ها روشنگری می کند و اقعیات را به نمایش می گذارد و جبهه باطل مخالف حقیقت است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.