گروه: اخبار استان خبر: 114069 / تاریخ انتشار : 1397/10/9 ساعت : 19:34
در نشست دانشجویی معاون قوه قضائیه مطرح شد:

واکنش جالب صادقی به توصیف یکی از دانشجویان از برجام/گلایه دانشجویان از عدم حضور دستگاه قضایی در فضای مجازی+تصاویر و فیلم

معاون فرهنگی قوه قضاییه با حضور در دانشگاه دولتی یاسوج به سوالات و پرسش های دانشجویان پیرامون حماسه 9 دی و مسائل پیرامون دستگاه قضایی پاسخ داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ عصر امروز معاون فرهنگی قوه قضاییه در دانشگاه دولتی یاسوج حضور یافته و به سوالات و پرسش های دانشجویان پیرامون حماسه 9 دی ماه پاسخ داد.

 

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: ۹ دی  ماه سالروز نقش آفرینی و هوشیاری مردم  بوده، که مردم با حضور خود در  صحنه سبب خاتمه فتنه 88 شدند.

 

حجت الاسلام هادی صادقی بیان کرد: حضرت علی(ع) هم با فتنه های کور مواجه بوده و بر‌ای مومنان هم تردید به وجود آمد، که حضرت به آن ها میگفت  اگر حق را بشناسی، پیروان آن ها را خواهی شناخت و این موضوع برای کسانی که در مراحل پایین ایمان قرار دارند گفته شده است و سبب نجات آنها می شود.
 
 
 
 
وی افزود: برای پیروان حقیقی مولا علی جهت دور بودن در فتنه ها و شناخت حق  گفته شده، علی با حق بوده و حق با علی است و  اما در مراحل بالاتر و کسانی که در ایمان پیشتاز هستند و لحظه ای تردید برای آن ها به وجود‌ نخواهد آمد بنابراین از دام فتنه ها دور خواهند بود.
 
 
 
حجت الاسلام صادقی اشاره کرد: شبهات خوراک فتنه بوده، و در فضای مجازی بسیار این مسئله وجود داشته ، و برای رفع آنها باید با  آگاهی و  مشورت کرده کار کنیم تا به فتنه ها مبتلا نشود.
 
 
 
وی اظهار کرد: روز به روز ناخالصی های انقلاب معلوم شده اما نباید به دنبال پیگیری ناخالصی ها بود بلکه باید دیگران را در جبهه انقلاب قرار داد.
 
 
 
 
در این مراسم دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گفت: ۹دی ماه، حماسه حضور مردم، و نقش بر آب شدن نقشه های دشمن بود، و به دشمن اطمینان میدهیم که شکست آنها حتمی خواهد بود.
 
 
 
 
کمال شنبه اشاره کرد: فتنه ۸۸ سبب وارد کردن خدشه به امنیت و ارزش های انقلاب شد و این‌ مسئله سبب از بین رفتن فرصت ها برای کشور بود.
 
 
 
وی بیان کرد:حصر برای فتنه گران کمترین مجازات بوده،  اما در شرایط حاضر، فتنه امروز اقتصادی بوده و دشمنان بر علیه انقلاب  برنامه داشته و در کشور افرادی مجریان نقشه های دشمن  هستند که برخی از آنها شناسایی و تحت پیگیری هستند.
 
 
 
در ادامه معاون فرهنگی قوه قضاییه به سوالات دانشجویان پاسخ داد که در زیر آمده است:
 
 
یکی از دانشجویان برجام را لجن نامه خواند که  معاون فرهنگی قوه قضاییه در جواب او گفت: برجام اشکالاتی داشته و خوبی هایی هم داشته و درست نیست با  تندی برخورد کرد اما باید اشکالات را نقد کرد.
 
 
 
یکی دیگر از دانشجویان به مسئله فتنه اقتصادی اشاره کرد و هادی صادقی در پاسخ به او اظهار کرد:  کسانی درصدد بودند منافع اقتصادی را پایمال کرده  و این موضوع تحت پیگیری است.
 
 
 
 
یکی از حواشی امروز این بود که از معاون فرهنگی پرسیده شد آیا شما مشمول طرح قانون بانشستگی قرار نگرفته اید و صادقی در جواب گفت بنده بیست سال دیگر فرصت خدمت دارم و تازه اول جوانی بنده بوده که بیست سال دیگر در خدمت شما هستم.
 
 
یکی از دانشجویان پرسید: چرا قوه قضاییه در فضای مجازی حضور ندارد و صادقی در جواب  گفت: خبرهای این سازمان از طریق صدا و سیما و همچنین خبرگزاری میزان بیان کننده عملکرد این قوه است البته بعضی از رسانه ها به دنبال اخبار زرد بوده و حوادث را پوشش داده و کمتر عملکرد و برخوردها را نشان می دهند.
 
 
 
 
در بخشی از سالن نیز صندوقی قرار داده شده بود که به نظر می رسید برای دریافت نامه ها، اخبار و عملکرد قوه قضاییه استان تدارک دیده شده بود و در نوع خودش جالب بود.
 
 
 
 
 
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
علی
1397/10/9 - 20:57
خدایی دفعه بعد یک عکاس خوب بفرستید عکسا اصلا خوب در نیومده
rateup 0
 ratedown 0
علی
1397/10/9 - 20:57
خدایی دفعه بعد یک عکاس خوب بفرستید عکسا اصلا خوب در نیومده
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.