گروه: اخبار استان خبر: 113974 / تاریخ انتشار : 1397/10/7 ساعت : 22:33
اندر حکایت سفر وزیر بهداشت به کهگیلویه و بویراحمد:

وقتی شهردار یاسوج هم از آمدن وزیر غافلگیر شد/ساز و نقاره ای که همچنان برای مسئولان کشوری می نوازد

صبح امروز سید حسن قاضی زاده هاشمی با حضور در شهر یاسوج بیمارستان شهید جلیل را بعد از 11 سال انتظار افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ بیمارستان 232 تختخوابی  شهر یاسوج صبح امروز در حالی افتتاح شد، که این مراسم قرار بود در روز شنبه برگزار شود اما امروز جمعه، در بی اطلاعی بسیاری از رسانه ها این افتتاح انجام شد.

 

 

 شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در همین رابطه اعلام کرد: متاسفانه در اقدامی ناباورانه و بدون هماهنگی های پیشین توسط مسئولان علوم پزشکی، وزیر محترم بهداشت به جای شنبه صبح، روز جمعه  وارد یاسوج شد.

 

 

  شورای مذکور اشاره کرد: این مراسم در سکوت کامل و عدم حضور دانشجویان و در روز تعطیل که جلسه ای تنها با حضور معاونین و مدیران، برگزار شده و هیچ مسئولی حق انتقاد از شرایط موجود را نخواهد داشت.

 

 یکی دیگر از موضوعات در مراسم افتتاح بیمارستان شهید جلیل تجمع تعداد زیادی از بازنشستگان علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، برای مطالبات معوق خود جلوی درب بیمارستان شهید جلیل تجمع کرده بود، که به نظر می رسد این مطالبات به گوش وزیر رسیده و قول پیگیری آنها را داده است.

 

از دیگر حواشی مراسم امروز، شلوغی ها و ازدحام جمعیت در هنگام ورود وزیر  بوده، که گروه های مختلف مردم برای بیان دردهای خود جلوی درب های این بیمارستان صف کشیده بودند.

 

 
 

 

اما قضیه به اینجا خاتمه پیدا نکرد، بلکه در جلسه شورای اداری با حضور وزیر بهداشت به دلیل همزمانی آن با نماز ، حجت الاسلام خرم روز  مسوول شورای نگهبان استان و حجت الاسلام جنتی پور مدیر کل اوقاف استان جلسه را ترک کردند

 

از طرفی شهردار یاسوج گفت:  در رابطه با زمان آمدن وزیر بهداشت، توسط مسوولان علوم پزشکی اطلاع رسانی به بنده صورت نگرفته  و نسبت به این موضوع بی اطلاع بودم.

 

اما در پایان ساز ونقاره  همراه با خیمه های محلی و رقص سنتی مردان برای خوشامدگویی و نشان دادن فرهنگ کهگیلویه و بویر احمد در نوع خودش جالب بود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علی
1397/10/9 - 10:35
شهردار خواب تشریف داره بنده خدا
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.