گروه: اخبار استان خبر: 113944 / تاریخ انتشار : 1397/10/6 ساعت : 09:22
رئیس اداره صمت استان؛

کلنگ پروژه ساخت لوله های بدون درز در لیکک بر زمین زده شد

رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی پروژه ساخت لوله های بدون درز در حاشیه شهر لیکک از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی پروژه ساخت لوله های بدون درز در حاشیه شهر لیکک از توابع  استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.


داریوش دیودیده رئیس صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود:پروژه ساخت لوله های بدون درز در صنایع نفت و گاز استفاده دارد، امروز برای اولین بار در حاشیه شهر لیکک از توابع استان باحضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی شد.


وی حجم سرمایه گذاری این پروژه را بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بخشی از سرمایه آن یوروی ارزی است و بخش دیگر آن ریالیست.


دیودیده در ادامه بیان کرد: سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به جد و بصورت قانونی پیگیر  مشکلات و موانع کارخانه مزبور بوده و پس از تکمیل اسناد و  مدارک لازمه ،از طریق صندوق توسعه ملی پیگیر و  اقدام خواهیم کرد.


رئیس صنعت کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد اشتغال ۱۵۰ نفر توسط این پروزه مهم خبر داد و تصریح کرد:این کارخانه میتواند هم به توسعه شهرستان بهمئی کمک کند و هم به حوزه نفت و گاز کشور.
دیودیده در پایان گفت:بر اساس برنامه زمان بندی شده ،امید داریم زودتر از زمان پیش بینی شده، این کارخانه راه بیفتد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.