گروه: اخبار استان خبر: 113925 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 ساعت : 19:10

برادر کشی فرزندان بهمئی در باشت/نقش اهداف انتخاباتی در ماجرای جشن شب یلدای باشت!؟

برگزاری جشن و حضور کامرانی نامزد لیست امید اصلاحات در دوره قبل انتخابات کهگیلویه و نامزد احتمالی دوره بعد از طیف لاهوتی بهترین فرصت بود تا دهبانی پور نامزد احتمالی انتخابات از طیف منطقیان، در پشت پرده و ایجاد سناریو با بازی رئیس اداره ارشاد باشت جو را بر علیه کامرانی ملتهب کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انجمن شاهنامه خوانی شهرستان باشت با حضور علی کامرانی چهره شاخص اصلاحات استان و از فرزندان ایل بهمئی جشنی بمناسبت شب یلدا برگزار می کند.

همین برگزاری جشن و حضور کامرانی نامزد لیست امید اصلاحات در دوره قبل انتخابات کهگیلویه و نامزد احتمالی دوره بعد از طیف لاهوتی بهترین فرصت بود تا دهبانی پور نامزد احتمالی انتخابات از طیف منطقیان، در پشت پرده و ایجاد سناریو با بازی رئیس اداره ارشاد باشت جو را بر علیه کامرانی ملتهب و نظر نهادهای خاص از جمله ائمه جمعه، شورای نگهبان، بسیج و... را به سمت نامزد احتمالی بکشاند و زمینه رد صلاحیت وی را فراهم کند.


حالا چرا باید دهبانی پور این اقدام را انجام بدهد بسیار حائز اهمیت و حیاتی خواهد بود.


دهبانی پور اگر بتواند کامرانی را از سد راهش بردارد می تواند به کلیه آرا حوزه های بهمئی سردسیر و گرمسیر بدون مزاحم، دلخوش باشد و با اینکه گزینه طیف منطقیان به حساب می آید تنها منتظر حمایت بی چون و چرای سید قادر لاهوتی می ماند تا در اسفند سال آینده خود را به بهارستان تهران برساند.

 

یادداشت: عماد عزیزیان

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
وحید چرام
1397/10/6 - 07:05
تو حوزه کهگیلویه، اصلاحات دیگه عمرا نمیتونه نماینده بفرسته مجلس. قطعا یه اصولگرا میره
rateup 0
 ratedown 0
وحید چرام
1397/10/6 - 07:05
تو حوزه کهگیلویه، اصلاحات دیگه عمرا نمیتونه نماینده بفرسته مجلس. قطعا یه اصولگرا میره
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.