گروه: اخبار استان خبر: 113900 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 ساعت : 12:18

عامل آتش سوزی مجسمه آریوبرزن یاسوج دستگیر شد+جزییات

سرانجام در حالیکه یکهفته از این ماجرا نمی گذرد عامل یا عاملین این اقدام توسط برخی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بعد از انتشار اخباری در خصوص آتش‌سوزی میدان آریوبرزن در منطقه اکبرآباد یاسوج در روزهای منتهی به دیماه امسال، بلافاصله شایعه پراکنی های مختلف در خصوص عامل یا عاملین این رخداد در فضای مجازی و رسانه ای استان  و کشور شروع شد.

 

سرانجام در حالیکه یکهفته از این ماجرا نمی گذرد عامل یا عاملین این اقدام توسط برخی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان دستگیر شدند.

 

یک منبع آگاه در همین خصوص گفت: با تلاش های متمادی سربازان گمنام سازمان اطلاعات بسیج استان، سرانجام عامل این اقدام روز گذشته دستگیر و جهت اجرای سیر مراحل بعدی در اختیار مسئولین مربوطه قرار گرفت.

 

گفتنی است پس از رخداد این اتفاق در روزهای آخر آذرماه امسال، موج بزرگی بر علیه برخی دستگاه های و جریانات استان توسط صفحات مجازی شروع شد که اکنون با انتشار این خبر ماهیت این صفحات برای مردم بیشتر به نمایش گذاشته شد.

 

اگرچه مشاهدات عینی خبرنگار ما در همان ساعات اولیه از محل حادثه نیز نشان داد که وضعیت آسیب دیدگی به مجسمه آریوبرزن جزیی بوده است و فردی که قصد این کار را داشته است به قول کسبه اطراف محل وجهه مناسبی نداشته است و گویا از مشکلی رنج می برده است.

اما با این حال از همان لحظات اولیه این حادثه برخی از رسانه های معاند در پی غیرطبیعی جلوه دادن این موضوع بوده اند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.